Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Telenor mobil internetem...

Warren Scott kérdése:

HELP! Telenor mobil internetem nem működik az android frissítése óta. Tudnátok APN beállításban segíteni?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy3 Pocket Neo telefonomon eddig tökéltesen üzemelt a Telenor mobil internet, de az android frissítése után még a mobil internet kapcsolódási ikon sem jelenik meg a fejlécen.

A wifi és GPS tökéletesen megy.

Megpróbáltam a Telenor hivatalos oldalán látható beállításokat, de még ott is eltérések vannak a kitöltendő mezők között a telefonomhoz képest.

Próbáltam a Tweakker nevű app segítségével is beállítani az APNt, de ezzel is csak annyit értem el, hogy a kapcsolódási ikon megjelent, forgalmazást is jelez, de nincs tényleges adatforgalom, és mondjuk email frissítésnél végtelen töltés jelzést kapok.



#Android #Telenor #Samsung Galaxy #mobilnet #APN #Telenor mobil internet #APN beállítás
2014. máj. 6. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kitöltötteda Telenor oldala alapján, akkor csinálj egy ki-be kapcsolást és úgy próba meg. Ha ez se segít akkor factory reset kell, de akkor törlődik minden a telefonról
2014. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket sajnos már próbáltam. A gyári beállításokkal sem kapcsolódik, ső, úgy még a mobil internet ikon sem jelenik meg.
2014. máj. 6. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a Telenor baszakszik felétek, nem is a telefonba van a hiba
2014. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott.

Telenornál volt egy vesszőnyi eltérés.

Bakker egy hete ezzel görcsöltem xD

2014. máj. 6. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
grat xd
2014. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!