Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont éri meg jobban megvenni? Samsung galaxy s5 vagy iphone 5s vagy htc one? És ha lehet azt is írjátok oda légyszi, hogy miért.

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mik a prioritásaid. Tipikusan mondjuk egy kreatív szakmában dolgozó reklámmenedzserhez, manökenhez jobban illik az Iphone, nagyobb ezekben a körökben a presztízse, míg egy technológia-b.u.z.i mérnökhöz az Androidos telefon illik.


Galaxy és HTC közt belsőben nagy különbség nincs, a Galaxy borítása kevésbé kényes, jobb strapásabb környezetben is, míg a HTC ékszer-szép, de kényes borítású, inkább egy olyan menedzserhez illik, aki csak zakó zsebben, ha nő kis-táskában tokban tartja a telefont, és az asztalon is alátétre teszi.

2014. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz,de azért még várok többet
2014. máj. 6. 11:53
 4/5 lustig ***** válasza:

Tökéletes telefon nincs.

Itt 2 kérdés van. Ios, v android (ez egy örök vita, nem lehet eldönteni melyik a jobb, itt igazából rád van bízva melyik tetszik jobban, milyen vagy, milyen a személyiséged, környezeted, melyik kijelző méret tetszik).

Ha android, akkor meg minimális különbségek

htc:ultrapixel kamera ami kicsit elmarad a többihez képest, szép formaterv, minőségi fémház, ami karcosidik, jó hangszórók

samsung: műanyag borítás, ujjlenyomat leolvasó, pulzus mérő, minimálisan ellenáll a víznek (ip67), ultra takarékos üzemmód

a hardver (a fent említetteken kívül) uaz. Szerintem itt is a külső és a stílusod számít, h milyen irányba hajlasz.


szaksajtó:

[link]


[link]


[link]

2014. máj. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jelenleg nincs jobb az iPhone 5s-nél, nekem is az van, egyszerűen tökéletes. Valószínűleg hosszú távra veszed, ebből a szempontból is jobb, mivel az iOS sokkal jobban optimalizált, pár év múlva is közel tökéletesen fog futni az 5s-en.


Ha valami érthetetlen okból nem szeretnél iPhonet, akkor a másik kettő közül én biztosan a HTC-t venném. A Samsung telefonok tekintetében nem túl jó szerintem.

2014. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!