Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hülyeség volt vagy lehet...

Hülyeség volt vagy lehet jobban jártam?

Figyelt kérdés
meghalt a telefonom, és év végéig biztos hogy nem fogok komolyabbat venni, addig egy alaptelefon lesz, ami 2-3 ezres kategória újan, tudjátok. vettem is egy Samsung e1200at, 2900ért, ma hozzák meg a többi cuccal mert rendeltem. viszont most jött meg a helyi tescos újság, most van nekik 2500ért alcatel 1010 az is ugyanilyen kategória simkártyával hozzádvágják csak abban van fm rádió és elemlámpa, bár az akksija csak 400mAh ( az enyémnek 800) nem értem amúgy miért pont abba tettek kisebbet mikor minimálisan töbebt tud na mindegy. szóval most ezen már kár agyalnom vagy lehet hogy jobban is jártam, üzemidő szempontjából?
2014. máj. 6. 11:51
 1/2 A kérdező kommentje:
na végül arra jutottam nem sajnálkozom, úgyis csak átmeneti lesz ez, és legalább az üzemideje nagyobb lesz annak 333 órát írnak másiknak 800at úgyis csak áll szinte a telefon
2014. máj. 6. 12:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom jól rosszul jártál akkor mivan? Felakasztod magad? Ès ha azt mondom jól jártál? Mész lottózni?


Ilyen jól jártam e kérdéseket szerintem kár feltenni..


De a kérdésre válaszolva: Gondolom csak telefonálásra fogod használni a telefont, ezért tök mind1 melyiket vetted volna meg...

2014. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!