Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tudni a viberöl?

Mit lehet tudni a viberöl?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
1 program
2014. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig jó, de legalább nem rossz. És megjegyezném, hogy nem tudni ki volt.
2014. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy program androidos telefonra, tabletre, laptopra, számítógépre. Internet segítségével működik: ingyen küldhetsz üzeneteket, és hívhatod fel azokat, akiknek szintén le van töltve a viber. Néha vannak vele gondok, de semmi komoly, rendesen használható. "Matricákat" is tölthetsz le, amiket szintén elküldhetsz üzenet formájában, de ez még mindig csak virtuális, vagyis nem tudod megfogni/kinyomtatni. Képeket, videót, animált és rajzot is küldhetsz a többi viberes ismerősödnek, akikeknek meg van a telefonszáma. Engem csak az idegesít, hogy ha valaki küld nekem egy üzenetet, akkor feloldja a telefon "kódját".

Remélem tudtam segíteni, de ha még van kérdésed, írj priviben.

2014. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elövigyázatosságbol 1 egyenleg nélküli telszámot(SIMkártyát)regisztráltam a viber-re..

most ,hogy tapasztaltam( és sok pozitiv visszajelzést olvastem) kérem válaszoljonak hogyan tudom megváltoztatni az elsö számot egy másikra ugyanazon az eszközön

(ugy tapasztalom a viber eszkőzt regisztrál valahogy mert SIM nélkül is müködik)

2014. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!