Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fő kérdés azok felé irányuln...

A fő kérdés azok felé irányulna akik próbálták, akár huzamosabb ideig a két készüléket. A galaxy s4 és a htc one (m7-ról van szó. Melyik készüléket ajánlanátok és miért? Rengeteget olvastam mind a két készülékről, de nem láttam még kifejtett kérdést.

Figyelt kérdés
A story lényege, hogy ez a két készülék ami szóba jöhet. Főleg a pénz hiánya és mert többet számomra nem ér semmilyen készülék. Sok pro és kontra van a samu és a one mellett és ellen (unibody-cserélhető akksi,kamera stb). De szeretnék kérni tőletek egy olyan véleményt, hogy Szia! 3hónapja használom teljesen kielégít mindent és kész, ajánlani tudom. Jelenleg a htc one mellett pályázok. Azok a válaszok hogy 13 megapixel nagyobb és jobb az nemérdekel, meg hogy bővíthető. 32Gbnál többet soha nem is láttam. Köszönöm a megértéseket és a válaszokat.

2014. máj. 6. 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!