Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a telefonom ma délelőtt...

Eltűnt a telefonom ma délelőtt az 1-es villamoson! Valaki esetleg tud róla valamit?

Figyelt kérdés

Sárga Samsung Galaxy S mini.

Egészen mostanáig kicsengett, csak le van némítva, nem is reagált senki. Nem tudom lopásról van-e szó, vagy az én hibám, bár elég rejtélyes a dolog, de lehet csak kicsúszott a táskámból.

Most a szüleim felfüggesztették, nehogy gáz legyen vele, de az utolsó sms-ben van egy telefonszám, amin utol lehet érni minket, ha esetleg valaki megtalálta, és úgy érzi vissza szeretné adni! :D

Meg ha elkerül az Akácfa utcai talált tárgyakhoz, annak is örülnék :D

előre is köszi :)

18/L



2014. máj. 6. 20:18
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Holnap lesz itt egy kérdés, hogy "elfelejtettem" a telefonomon a mintát. Sanszos, hogy az lesz a tied.
2014. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos elég buta voltam, semmi kódot nem tettem rá, nem tudtam, hogy valaha is elvesztem :D viszont igazából csak tényleg az emlékek miatt hiányzik, pár képet még nem mentettem le, aztán sajnálom a dolgot :) azt nem mondom, hogy nem izgalmas, mert mások életében kutakodni sokszor izgalmas :D de azért remélem valami csoda folytán visszajut hozzám :D
2014. máj. 6. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért, de olyan telefon nincs hogy galaxy s mini:D

van a galaxy s, ami egy 3,5-4 éve volt csúcsmodellek egyike, meg van a galaxy mini ami mindig is hulladék volt.

nem azért, de a rajta lévő képek többet érnek mint a telefon, ha galaxy miniről van sszó:D

2014. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] ---- > itt vannak samsung galaxy s minik :D
2014. máj. 6. 20:55
 5/8 A kérdező kommentje:
de amúgy ja, a tartalmán van a hangsúly :)
2014. máj. 6. 20:58
 6/8 Zakathol ***** válasza:
81%
Én egyszer találtam egy micro sd kártyát egy buszmegálló betonján. Tele volt cigány-zenével. Nem volt izgalmas :D
2014. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
ez sima galaxy mini, nincs olyan hogy s mini :)
2014. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jólvan, legyen igazad, én nem nagyon értek ehhez :)
2014. máj. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!