Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M-et 4.3-as...

Tuert kérdése:

Sony Xperia M-et 4.3-as Androiddal hogy kell rootolni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Rövid válasz:

1) Downgradel-sz 4.1-re

2) Rootolod

3) Ezután frissítesz 4.3-ra


Ha ezzel nem vettem el a kedvedet, akkor itt egy tutorial: [link]

2014. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezelőtt 4.1.2 android volt a telefonon és rootolva volt tehát működnie kellene nem?
2014. máj. 7. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha OTA frissítettél, akkor lehet nem, ha manuálisan telepítetted az FTF fájlt akkor biztos, de ettől függetlenül meg kell csinálni azt, amit írnak abba a linkbe, amit korábban már elküldtem
2014. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mi is az az FTF fájl? :D Hogyan szerezhetem meg vagy honnan tölthetem le?
2014. máj. 7. 16:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy leírnád hogy mi van a tutorialba? Mert nem nagyon értek hozzá :D
2014. máj. 7. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Lényeges rész fordítása:


Feltételek:

- rootolt 4.1.2/4.2.2 futtatása

- Flashtool és FTF fájl (FTF az maga a rendszerfájl, C1905-höz ezeket szedd le: [link]

- 1,5 giga szabad hely

- telefon MTP módba

- biztos legyen rootolva a telefonod, egyéb esetben valószínűleg el fogja rontani a telefont

- Windows-os PC


System.ext4 fájl megszerzése:

- ez kelleni foga letöltött FTF fájlt nyisd meg winrar-ral vagy 7zip-pel és a system.sin-t másold ki valahova

- nyisd meg a Flashtool-t, menj a Tools->Sin Editor-ra, ott keresd meg a system.sin-t és menj az Extract Data-ra


Utasítások:

- töltsd le a ZIP-et (NickyRoot_1.1.zip vagy valami ilyesmi)

- az előbb kicsomagolt system.ext4-et másold be oda, ahol a root.bat van

- nyisd meg a root.bat-ot és kövesd a lépéseket (fogalmam sincs mik a lépések, de csak gombokat kell nyomogatni)

- majd a program szól ha kész, és a telefonod úgy néz ki, hogy lefagyott. Ekkor húzd ki az USB kábelt, és vedd ki aztán rakd vissza az aksidat. Ezután NE KAPCSOLD BE A TELEFONT

- nyisd meg a Flashtool-t, flasheld a 4.3 FTF-et, de a system-et ne (csak ki kell pipálni)

- ha kész, akkor húzd ki az USB-t, és most már bekapcsolhatod a telefont


Egész videón: http://www.youtube.com/watch?v=3PkuXrYnm0g&feature=youtu.be&..

2014. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A part 4 le lett törölve vagy valami, mert nem tudom letölteni :S Esetleg neked nincs meg és nem tudnád valahova felrakni? Am köszi, hogy leírtad :D
2014. máj. 8. 13:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvan, letöltöttem a part 4-et is már csak a downgradebe kellene segíteni.
2014. máj. 8. 14:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan odáig, hogy flashelem a 4.3-at de amikor flashelném akkor azt írja, hogy csatlakoztassam a telefont és nem is tudom bekapcsolni semmire se reagál :/ ez mért van?
2014. máj. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!