Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia okos-telef...

Bölönc Vince kérdése:

Van egy Sony Xperia okos-telefonom. Minden működik rajta, kivéve talán a legfontosabbat, hogyha megpróbálok hívást indítani, vagy akár csak belépni a névjegyzékbe, a telefon azonnal lefagy. Mi okozhatja ezt? Hogyan javíthatnám ki?

Figyelt kérdés
Frissíteni próbáltam, letörölt minden adatot, utána a készülék rendesen működött vagy egy óráig. Aztán minden kezdődött előrről pont ugyanúgy. Engem tudnak hívni, csak én nem tudok senkit.

2014. máj. 8. 21:53
 1/2 MeaBea válasza:
Próbáltad már más sim kártyával? Lehet ott van a gond amikor a kártyáról próbálja beolvasni a neveket. Ha más sim kártyával is ezt csinálja akkor passz, de a egy próbát megér.
2014. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen,próbáld ki a SIM kártya kiszedését. Az én telefonom is csinál ilyeneket.De akkor szinte semmi nem megy rajta. Azt hittem ,hogy a memóriával van valami probléma ,mert nem mutatta a híváslistát,SMS-eket,netezni se lehetett rajta. A végén kivettem a SIM-et és ment minden.
2014. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!