Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Samsung Galaxy...

IPhone 5s vagy Samsung Galaxy S5, szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 00:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5S-em van és hibátlan megfogod és azt fogod mondani ,hogy EZ IGEN ..szóval iPhone hiába fikázzák :D
2014. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is Iphone 5s-em van, nem tudom, én megbántam, túl drága... Legközelebb nem hinném, hogy ennyiért vennék telefont.

Igaz, hogy eddig nem fagyott le, de annyit nem ér!! Én nem tudom kihasználni!

2014. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%

iPhone 5S!

-Sokkal jobb az ujjlenyomat-olvasója, mint az Samsung-é (+nagyobb a szenzor, így nem kell húzogálni az ujjod beolvasáshoz). Az 5S nagyon sokszor nem olvassa be az ujjlenyomatod, és sokkal lassabb, mint az iPhone-é.

-Sokkal jobb hangszóró, amely tisztábban és szebben szól.

-Gyönyörű design, sokkal jobb anyagokból készült az iPhone5S (lásd: zafírból készült ujjlenyomatolvasó, ill. kamera; alumínium hátlap, gombok szélen), míg a Samsung majdnem egésze műanyag. A Samsung-nak nagyon gagyi a hátlapja.

-4" kijelzőméretének köszönhetően sokkal kényelmesebb kézben fogni, egy kézzel tudod kezelni teljes egészében. Samsung-nál ezt nem tudod megtenni.

-True Tone vaku. Sokkal szebb, tisztább, világosabb és élethűbb képeket tudsz készíteni sötétben dupla LED-jének köszönhetően.

-Sokkal jobb mikrofon. Pl. telefon beszélgetés közben sokkal élethűbb és tisztább a hangod, mintha a Samsung Galaxy S5-ön beszélnél.

-Ha leakarod némítani a készüléket, jobb oldalt felül található egy kapcsoló, amellyel azonnal letudod némítani (Samsung-nál nincs ilyen).

-Lightning cabel. A töltő bármelyik oldalával tudod tölteni, nem kell azzal törődni, melyik oldalával helyezed be. Ez különösebben éjszaka jön jól, amikor nem kell matatni a töltő bedugása miatt.

2014. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

"-Sokkal jobb az ujjlenyomat-olvasója, mint az Samsung-é (+nagyobb a szenzor, így nem kell húzogálni az ujjod beolvasáshoz). Az 5S nagyon sokszor nem olvassa be az ujjlenyomatod, és sokkal lassabb, mint az iPhone-é. "

*S5-nek.

Ebben is látszik, hogy utánozni akarja a Samsung az Apple-t. Ezt is összelehet téveszteni, pedig az iPhone5S szeptemberben jött.

2014. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Azért az éjszakai fényképezéssel vitatkoznék :)

Nekem ez előtt egy 40 ezre Sonym volt, ami éjszaka szebb képeket csinált 5 mp-s kamerával, az iphonom sötétbe nem csinál jó képeket, sőt nagyon rossz minőségűt! Nappal tényleg tökéletes, de este nagyon nem jó!

2014. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Előző: ezt csak azért mondod, mert még nem készítettél iPhone 5S-el képeket éjszaka.
2014. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igazad van, eddig ki se próbáltam... Ja de mégis.. Lehet az enyém selejt!
2014. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha leakarod némítani a készüléket, jobb oldalt felül található egy kapcsoló, amellyel azonnal letudod némítani- ezzel is vitatkoznék! szerintem ez tök hamar tönkre megy..olyan kicsi, akár le is törheted és akkor már a telefont nem tudod lenémítani, avagy felhangosítani olyan egyszerűn! Jó kis dolog, de ismerek olyant akinek nem érzékeli, így sokszor kapcsolgatja mire nagy nehezen észleli:))


És a kamerában milyen beállításokat használsz?bár túl sok mindent állítani nem lehet rajta

2014. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

20:25: Eredetit kell venni nem klónt, és akkor helyreállnak a problémák a fotózással kapcsolatban. Nyílván amivel te fotóztál nem ilyen képeket készít sötétben. [link] . Érthető.


22:48: Ki az aki letöri? És melyik iPhone 5S nem érzékeli? Nevetséges:D (Ajánlom figyelmedbe az eredeti iPhone-t, mert amelyik nem érzékeli, az nem iPhone). Nyílván te ilyen, vagy ehez hasonló "iPhone"-ról beszélsz [link] . De itt most nem ilyenről van szó. Abszolút semilyen beállítást nem használok, mert egyáltalán nincs szükség ilyesmire.

További kifogások?:)

2014. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A kamerára rájöttem, hogy mi volt a hiba, elnézést, viszont nem 5s-ről beszéltem, egy régebbi modellről, de az iphone is 3-4és múlva ilyen lesz...az is el fog kopni elég hamar, abban nyugodt lehetsz.:)
2014. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!