Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy az iPhone 5 nem...

Az igaz, hogy az iPhone 5 nem fog annyira jól megbírkózni az iOS 8-al mint az 5S?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel gyengébb.. de az ios7-tel sincs gondja a 4s-nek sem szóval felesleges ezen aggódni
2014. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saavedro ***** válasza:
40%
Vicces, hogy már az etalon iOS-nek is egyre nagyobb a hardverigénye. Azt már tudom, hogy az android azon a szinten van, hogy már lassan az 1 GB RAM sem elég, meg a kétmagos processzor...nade az iOS?
2014. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az iOS7 2 magos és 800mhz-es, 512mb ram-os i4S-en vígan futkorászik. Egy magon néha megröccen.
2014. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:

#2: Az inkább a vicces, hogy fogalmad sincs a szoftverfejlesztésről :D

Tán egyértelműnek kéne lennie, hogy minden újabb verziójú szoftver (pláne ha új funkciókat használ, azaz nem optimalizálást tartalmaz a frissítés) több erőforrást igényel. Ha nem így lenne, a mai napig nem lenne szükség P4-nél nagyobb processzorokra.

2014. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb olyan, mint hogy igaz-e, hogy az i5-tel szerelt 4GB ramos gépem nehezebben birkózik meg majd a win 9-cel, mint az i7-tel szerelt 4GB memóriás gépem?


A válasz meg totál triviális már magát a kérdést is értelmetlen feltenni.

Egy erősebb hardveren nyilván jobban fut ugyanaz a rendszer.

2014. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Saavedro ***** válasza:

"Tán egyértelműnek kéne lennie, hogy minden újabb verziójú szoftver (pláne ha új funkciókat használ, azaz nem optimalizálást tartalmaz a frissítés) több erőforrást igényel."


Pontosan! Mindig csak oda fogunk kilyukadni, hogy Te, meg persze én is 2 évente cserélhetjük a telefonunkat jó pénzért... Az Android is már zabál ezerrel, ami nem lenne gond, mert én vígan ellennék a 4.0-s Androiddal halálomig, de csak elérik, hogy ne így legyen, mert minden appot úgy frissítenek, hogy egy idő után elérhetetlen legyen, mert annnnnyira nagy a rendszerigény (hogy minek azt nem tudom, perszepersze vegyek má' egy normális telefont, amibe 2 GB RAM van, de inkább jobb a 3 GB...). Maga az oprendszer nem baj, ha minimálisan többet igényel ha növekszik a szoftververzió, a baj az, hogy rákényszerülsz, hogy arra, hogy azt használd...

2014. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zakathol ***** válasza:

Nem értem mit görcsölsz. ha nem akarod, nem frissíted az appokat se.


De nehogy már az legyen a bajod, hogy az alkalmazásfejlesztők kihasználják az egyre újabb és több szolgáltatást nyújtó oprendszerek adta lehetőségeket. Te hol élsz? :D


Ez a lényege a szoftver-evolúciónak. Mindig jobb, gyorsabb, több szolgáltatást nyújt - és vele párhuzamosan nyilván több erőforrást is igényel. Ez a világ rendje. Ezt csinálod a PC-ddel is: mindig valami új alkatrészt veszel bele, hogy az újabb és újabb játékokat tudd normálisan futtatni.

2014. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!