Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rootoljak ki egy tabletet...

Hogy rootoljak ki egy tabletet ami az internet szerint nem is létezik?

Figyelt kérdés

Sulihoz kaptunk egy Frael GT70 tabletet.

Letöltöttem egy progit és néztem hozzá youtubeon videót, állítólag ha rádugom a gépre a tabletet akkor a programnak fel kéne ismernie és automata rootolja... de nem nem ismeri fel.



2014. máj. 9. 08:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden programot lefagyaszt :\
2014. máj. 9. 08:10
 2/5 bp1985 ***** válasza:
2014. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezen már túl vagyok
2014. máj. 9. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
úgyse kezdenél a root-al se semmit. felesleges. ha romcserét akarsz, 99%, hogy mivel ez egy ismeretlen akármi, ezért nem találnál rá normálisat, max olyat, ami épp, hogy elindul, de ugyanúgy tele van buggal. bár amit láttam első találatba google-ben, hogy hirdeti vaterán, a szintén ajándékba kapott tabletjét...hát szerintem nem etikus, de te is azzal járnál a legjobban, ha eladnád...bár nagyon nehéz egy ilyet még 20ezerért is eladni.
2014. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szeretem ezt a tabletet, gyors a netezéshez, jó rajta ebookot olvasni, nekem csak azzal van kínom hogy alapból rátelepített alkalmazásokat leszedjek róla
2014. máj. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!