Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik egy olyan Androidon...

Mikey1988 kérdése:

Létezik egy olyan Androidon működő internet böngésző, amin le lehet tiltani azt, hogy a reklámokat mutassa?

Figyelt kérdés
Android 2.2-m van és egy olyan kéne, amit a Google Playről is lehet tölteni. Az se zavarna, ha alapból nem támogatná a reklám blokkolást a böngésző, de egy kiegészítő külön feltelepítésével már igen. És lehetőleg ingyenes alkalmazásra gondoltam. Válaszokat előre is megköszönném.

2012. nov. 30. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs:( bár túlzottan nem értek hozzá, de a weblapok a reklámbol befolyo penzbol tartják fent magukat...

De ha esetleg találsz ilyen profit, akkor írj, mert nekem is elkene! :D

2013. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az operában ki lehet kapcsolni a képek betöltését, így a reklámokat is.

Ezt elég sok böngésző támogatja nézd meg a beállításokat is. Aztán egy klikkre talán betölti.

2013. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!