Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy odjam fel a telefonomat,...

Hogy odjam fel a telefonomat, ha már e-mail-t kér?

Figyelt kérdés
reggel fáradt voltam,meg ideges,és megvolt a 20 próbálkozás (rajzolós kód),utána kiírta,hogy Google fiókommal nyithatom ki...az a baj,hogy használtan vettem,és még nem írtam át az enyémre,annak meg ugye nem tudom a jelszavát ... /Samsung Galaxy Y young/

2014. máj. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szervizben egy szoftverfrissítéssel megoldják. Nekem is ilyesmi problémám volt, szervizben egy nap alatt megcsinálták, és kb 2000 Ft-ot kértek érte.
2014. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de sürgősen kéne,nem tudom valahogy itthon megcsinálni ?
2014. máj. 9. 17:24
 3/4 A kérdező kommentje:
na megcsináltam :)))
2014. máj. 9. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
na de ha használtan "vetted", és az előző rajtahagyta, akkor mégis minek próbálkoztál 20x, ha úgyis tudtad, hogy nem tudod, mi a minta?
2014. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!