Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem csatlakozik az uj...

Miert nem csatlakozik az uj telefonom az internethez?

Figyelt kérdés
LG G2-om van, internet van mindenki masnak, meg az en gepemen is van. De a telefon nem hajlando elfogadni a wifit. Hiaba irom be a jelszot, csatlakozok masikra, frissitem stb. Pedig mutatja is a telefon hogy jelerosseg kivalo, de nem csatlakozik ra.
2014. máj. 9. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Saját? Ha nem akkor szólj hogy engedjenek fel rá. Ha saját indítsd újra a routert.
2014. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajat igen. Es koszi a valaszt.:)
2014. máj. 9. 20:13
 3/5 A kérdező kommentje:

nem mukodik..

ramegyek a wifi beallitasokra ramegíek arra hogy csatlakozas a halozathoz akkor ott irja hogy kivalo a jelerosseg majd kiirja hogy kereses. Mar kozvetlen a router mellett is alltam de ott sem kapcsolodott. felul ahol azt mutatja az akku mennyire van feltoltve ott nincs a wifi jel

2014. máj. 9. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán nem jól csinálod.

Ez a helyes sorrend ( általánosságban):

Beállítások->Kapcsolatok->

Itt az alábbiak jelennek meg: Hálózat; Vez.nélküli LAN; Bluetooth; USB


Válaszd ki a vez.nélküli LAN-t, és bökjél rá. Mindjárt el is indul a kereső. Itt kiírja, hogy milyen LAN-okat lát. Te válaszd ki a tiédet, és csatlakoztasd hozzá. Kérni fogja a jelszavat, stb.

2014. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de úgy láttam, hogy te kevered a "hálózatot", meg a "vez.nélküli LAN-t. Nem ugyanaz a kettő!
2014. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!