Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Milyen okostelefont érdemes venni 20 ezer forint alatt? S mire elegendő 150 Mb adatforgalom?

Figyelt kérdés

Telenortól Vodafonhoz mennék. alapvetően hűséges típus vagyok, de most váltok.

Érdemes készülékkel együtt előfizetni, vagy jobb megvenni külön egy független készüléket, s hozzá előfizetést?


2014. máj. 10. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes készülékkel együtt előfizetni mert akkor olcsóbb a teló. Mondjuk ha így veszel telefont akkor nem mindegy hogy milyen előfizetéssel, mert 20 ezer ft-ért nagyobb csomaggal bármilyen telefont kaphatsz.
2014. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Szia. Szerintem érdemes függetlenül megvenni a telefont ; met ha a telefonra is fizetsz részletet akkor 2 évig a telefont és az előfizetést hasznàlnod kell. Viszont ha megveszed függetlenül a telefont akkor azt cserélheted miközben előfizetéses vagy. 20 ezer alatt tudsz venni az Auchanba 15.000 Ft-ért Samsung Galaxy Y-t.
2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

150 mb adatforgalom mobilon is valszeg kevés lesz. Annyira elég, hogy facebook messengeren keresztül csetelj meg a leveleidet elolvasgasd egy hónapban.

20.000 ft alatt nem érdemes semmilyen telefont venni. (Kivéve ha olyan elfőizetési konstrukciót választasz ami mellé ennyire olcsó a telefon).


Alapvetően függetlent három dolog miatt éri meg venni:

1. Független, tehát más szolgáltatóhz viheted magaddal

2. Ha kijön egy gyári frissítés a telefonodhoz, akkor nem kell megvárnod, hogy a voda a saját függő telefonjaihoz kiadja a frissítést, hanem a gyárit tudod rögtön használni

3. Nem telepít rá a szolgáltató 1 mázsa vackot

2014. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

150 Mb nagyon kevés, nekem 20 Gb van.

Ha készülékkel veszed az előfizetést, akkor általában olcsón megkapod a telefont.

2014. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, +1: ha egyszer el akarod adni a telefont, akkor független jobban elpasszolható.
2014. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

...ha a telefonra is fizetsz részletet...


Milyen részletet? Mondom húszezer alatt!


Idős ember vagyok. Játékok nem érdekelnek, közösségi oldalak sem. A netet arra használnám, hogy megnézzem a BKK infóit, menetrendet, ha kell, egy-két általam gondozott weboldalt, leveleimet. Ami nem szokott sok lenni.


Ezeket néztem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Függetlenben meg ezt találtam:

[link]


Más javaslatot is megköszönök, de tényleg csak 20 ezer forinton belül vásárolok, egy forinttal sem többért. Nincs!

2014. máj. 10. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezek közül az LG L70-t ajánlom, a többi igen gyenge.

Annyit nem ér a függetlenség, hogy egy hulladékot válasszon!

150 Mb adatforgalom elég facebookozásra, chatelésre, és weblapok nézésére, amennyiben nem olyan "csicsás"

2014. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A független telefont könnyebben lehet rootolni, és tehetsz rá custom romot, amire ebben az árkategóriában mindenképp szükség lesz.
2014. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!