Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iPhone-ról...

Mit gondoltok az iPhone-ról és az iOS-ről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

nekem tetszik

de annyit nem ér amennyiért árulják.

2014. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez attól függ én nekem 5S van és teljes mértékben megvagyok vele elégedve anno egy Lumia 800-sal kezdtem hát winphone tetszett de sok a hiányosság nekem, alkalmazások terén + olyan árak vannak( alkalmazások.!) ..szerintem durva :D Majd váltottam Sony Xperia SP-re . Winphonerol -> Android . Elején kur***a tetszett fasza gyors stb .. idővel hát belassult pedig nem volt teletömve szarral alapok viber,skypre,kb 30 zene ,1gb kép, játék (pou ,szókereső,color sheep..) Hát 3 hónap alatt megutáltam de ez az én véleményem frissítés van ..de ez az amit mindenki ír szerintem gáz,hogy 2 magon 1.5 ramon akad még 1 skype is ? vagy akár nézem a képet és ujra indul vagy csak szokásos alkalmazás leáll :D kövezzetek meg szerintem nem adja :/ Majd most iOS hát bármennyire drága és jampi telefon de erre azt tudom mondani EZ IGEN . Nincs akadás nincs leállás ..semmi baja tény korlátozottabb de megszokható :D Nem kell le hurrogni ez az én véleményem és tapasztalataim :D
2014. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
60%
Ios-ről váltottam droidra. Nem ér annyit, amennyibe kerül. Személy szerint nekem nem jön be. Itunes nélkül semmit nem csinálhatsz, le van korlátozva a rendszer. Van akinek ez jó, de én rühelltem az egész ios-t.
2014. máj. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Egykor jó volt, iránymutató volt mindegyik gyártó számára. Ma már nem, funkciószegény, és mint ahogy előttem is írták, egyáltalán nem ér annyit, mint amennyiért árulják. Ma már funkcionaltiás terén többet nyújt nála kb. akármelyik Windows Phone is, egyedüli hátránya iOS-hez képest a relative kevesebb alkalmazás, és hogy nem elég elterjedt az alkalmazás fejlesztők szerint (pedig megjegyezném, hogy Magyarországon már több Windows Phone tulaj van mint iPhone). Egy biztos, még mindig nincs tökéletes rendszer...
2014. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Valakinek biztos bejön.Nekem semmi pénzért nem kéne iOS készülék.
2014. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj bármennyire igazat kell adom ebbe ,hogy a WP picivel jobb mint a IOS ..de bármilyen tesztet nézel stb a iOS mindig többet kap 1-2 pontal ..és nem csak hardveresen hanem szoftveresen is ..és a minőségre is .Ám a WP meg ZUNE nélkül halott szóval ugyan ott vagyunk ;)
2014. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Nincs az a pénz, amiért használnék i cuccot. Láttam, és átéltem elég szenvedést vele. Egyszer egy ismerősöm 3G-jét 4 órán át berheltük sikertelenül, mert kellett volna neki Jailbreak. Egy másik ismerősöm az összes adatát elbukta, mert nem tette el csak 1 helyre az iTunes mentését, és újra kellett tenni a rendszert épp. Nekem meg nem szólt, hogy legalább keressek ilyesmit. Ugyan ez az ember már agybajt kap az 5c-től. Melegszik, lassú, lefagy, és nem hajlandóak elismerni a hibákat. Ezek voltak a tapasztalatok.


A véleményem: Nem kell nekem olyan OS, amin még a Bluetooth is csak i cuccokra tud küldeni adatokat, külön program nélkül nem férek hozzá a belső tárhelyhez, és indokolatlanul olyan ára van, hogy abból vehetek 2-3 másik telefont, ha nem többet. Persze némelyikre megoldás a Jailbreak, de ennyi pénzért már szerintem ez alap kéne legyen. Meg nem egy olyan esetről olvastam már, mikor valaki nem tudott belépni a fiókjával a telefonjába, mert az erre nem volt hajlandó. Nekem az Android való inkább. Van egy Xperia SL-em, és egy Live with Walkmanem. Mindkettő jóval gyengébb, mint az említett SP, de több hónap után is teljesen akadásmentes rajta minden, holott tömve van játékkal (35 darab, komolyabbak is vannak közte), és napi szinten használom. És egy "alkalmazás leállt" üzenetet nem dob. A titka mindösszesen az, ami a Nexusoknak is, azaz a jó szoftver. Tény, ezt én buheráltam rá, de egy 60.000 Ft-ért vett telefonnál ezt még bevállalom.

2014. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

#6 2012 óta nem kell Zune a Windows Phone-hoz, és nem csak ez az egy dolog változott... ha összehasonlítanánk a WP7.8-at a most debütáló 8.1-gyel, mintha két különböző rendszerről beszélnénk, ég és föld a különbség!


És akik lepontozták az előző hozzászólásom, hiába nem tetszik nektek, ezek tények: a WP8.1 többet tud az iOS 7-nél.

2014. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyors, letisztult, megbízható, kifogástalan design.
2014. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!