Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont éri meg...

Melyik telefont éri meg jobban megvásárolni?

Figyelt kérdés

érettségi ajándék lenne

fontos, hogy szép képeket készítsen, ne merüljön le egy nap alatt (nem használna rajt sok alkalmazást és nem az a tipikus "telefonmániás" a leendő tulajdonos)


tehát: sony ericsson SP, Iphone 5s vagy Iphone 5c ??


(sajnos én annyira nem értek a telefonokhoz, vki segítene? és a fő érv ne a márka legyen!!)


2014. máj. 11. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

iPhone 5C semmiképp.

iPhone 5S jó telefon, de nagyon drága, és pláne egy nem telefonmániásnak kidobni 200 ezret egy telefonra elég nagy túlzásnak tűnik, amikor 100-ért is vehetsz már egyet, ami még mindig drága, de legalább nem annyira. Viszont tényleg jó telefon, és az egyik legjobb kamerája van, ha nem érzed pénzkidobásnak, akkor jó telefon (viszont az aksija nem a legjobb).


Xperia SP-t felejtsd el, jó telefon, de ha lenne pénz iPhone 5S-re, akkor már Androidból is a felsőkategóriából legyen valami.


Ha fontos a kamera, és az aksi, akkor Samsung Galaxy S5 is lehet még. Nem szeretem a Samsung-ot, de ezen a két téren tényleg jó.


HTC One M8 is szóba jöhetne, de a kameráját elég sokan fikázzák (bár amiket láttam mintaképeket gyönyörűek voltak, és sokan mások meg dicsérik a kamerát, szóval nem tudom mi az igazság, de S5 kamerája biztos jobb).


LG G2, vagy a lassan megjelenő G3 aksi téren talán a legjobb, és kamerája sem rossz, emellett már az ára is elég szépen lement.


Note 3 is szóba jöhet, ha hatalmas kijelző kell.


Vagy Xperia Z2, de ez még nem nagyon kapható.

2014. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod!

mindenképp vagy sony-t vagy iphone-t szeretnék vásárolni, ezeken belül kellene vmelyiket kiválasztani

aksi téren az a lényeg, h tényleg ne csak 1 napot bírjon (hallottam olyanokat, h az 5s nem bírja sokáig, persze azt nem tudom, h az illető mennyire nyomkodja agyon egy nap)

fotók terén pedig azért csináljon tiszta képet, de nem kell, h profi legyen, csak azért legyenek kivehetőek a formák és szépek a színek


tehát a sony e. SP-t nem ajánlod... esetleg vmelyik más sony-t még? (sony-ról is azt hallottam, h majdnem mindegyik tönkre megy :/, nekem ugyan csak xperia x8-om van, de 3 éves és sosem volt semmi baja sem)


(tényleg nem értek a telefonokhoz, főleg nem ezekhez a megapixeles cuccokhoz :)

2014. máj. 11. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia Z2-t válaszd szerintem
2014. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Z1 vagy Z1 compact?


Z2-t nem is látok a t-mobile honlapján

2014. máj. 11. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon kevés helyen lehet venni, várd meg amíg lesz a T-mobilnál is xperia Z2.
2014. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"sony-ról is azt hallottam, h majdnem mindegyik tönkre megy"


Alaptalan hülyeség az egész. Persze vannak selejtes darabok, valamelyik biztos tönkremegy, de ez ugyanúgy elmondható az iPhone-ról, a Samsung-ról, a HTC-ről, a Nexus-ról, és még sorolhatnám.


"Z1 vagy Z1 compact?"


A Z1-et választanám, de a kijelzője elég gáz, hogy még ma is csak TFT-s.

A Z2 ezen javít, illetve a Z1 minden hibáján javított a Sony a Z2-vel, vagy ha valami nem is volt hibás, azt még jobbá tette, így leginkább Z2-t venném.

Z1-nek jobb a kijelzője, csak nekem a 4,3"-es mobil nagyon kicsi.

Ha neked nem baj, hogy csak 4,3"-es a kijelzője, akkor Z1 Compact-tal nem nyúlnál mellé.

Ha nagyobb kijelzős mobilt akarsz akkor inkább a Z2-t ajánlanám.

2014. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tehát akkor Z1 vagy Z2 :) compact semmiképp


esetleg tudnátok nekem a Z2-ről árat mondani? mennyivel lehet drágább, mint a Z1?

t-mobile-nál még nem látom, de győrben az árkádban van sony üzlet, a hét vége körül benézek, ott biztos tudnak róla már többet

2014. máj. 12. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!