Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Egy telefont szeretnék venni max 70-80 ezerért, eddig az Xperia SP és a Nexus 4re gondoltam. Szerintetek melyik a jobb?

2014. máj. 11. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A Nexus 4 sokkal jobb, egyetlen hátránya, hogy nem bővíthető a memóriája, de szerencsére nem csak a 8, hanem a 16 gigás is kijön 80 ezerből! Nem tudom, mire akarod használni, de ha nagyobb tárhely kell, az SP bővíthető. Bár tény, hogy hardveresen gyengébb az SP, de még így is elég erős, húgom barátjának ilyen van és full elégedett vele! Ha esetleg más is érdekelne, akkor még a Samsung Galaxy S4 Mini is szuper, bár az akksija nem bírja addig...
2014. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az S4 Minit 60 ezer alatt kéne árulni, gyenge hardver és akksi, valamint kis kijelző jellemzi. :(
2014. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elsőre én is nexus 4re gondoltam, csak sokan mondták hogy a hátlapja meg a kijelzője könnyen törik. Szóval kicsit elbizonytalanodtam, kb 400 zenét tárolnék rajta meg pár játékot és képet.
2014. máj. 11. 18:58
 4/5 A kérdező kommentje:
és a BlackBerry Z10-ről mi a véleményetek? az is 70 ezer körül mozog
2014. máj. 12. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az áráért már Sony Xperia Sp-t is kapsz, és akkor lesz tisztességes méretű kijelződ és jobb operációs rendszered.
2014. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!