Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két éve vettem egy Samsung...

Két éve vettem egy Samsung Galaxy Mini 2-t. Most egy Xperia Z-t akarok, de félek, hogy az se fog tovább tartani két évnél. Megéri?

Figyelt kérdés
Na szóval 2 évvel ezelőtt kaptam egy Samsung Galaxy Mini 2 típusú okostelefont. Nagyon szeretem, meg minden, csak már mégis hatalmas lemaradásban van a mai telefonokhoz képest, kamera, proci, ram, android stb... De amúgy semmi baja, nagyon vigyáztam rá. Ha most beruháznék egy lényegesen drágább Sony Xperia Z-re (mondjuk 100.000 Ft) a ballagási pénzemből, várható, hogy két év múlva azzal is hasonlóan leszek? Fognak még nagyon jó teló kijönni az elkövetkező időben?

2014. máj. 11. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A mini 2 megjelenésekkor nagy lemaradásban volt mindenben, de ez annyira nem róható fel neki, hisz nem abban a kategóriában indult ahol ez annyira számítana.

A Z egy meglehetősen felsőkategóriás cucc, az egy darabig megállja a helyét más készülékekkel szemben is. Fognak jönni nála jobbak az biztos (a fejlődés márcsak ilyen), de rosszabbak is. És a rosszabbak többen lesznek, szóval azokhoz képest ez még mindig jobb lesz akármennyi idő is eltellik.

2014. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy fognak.Most jönnek majd a Snapdragon 805-ös processzorral meg Adreno 420 GPU-val szerelt telók UHD kijelzővel.A Sony is áttért az IPS-re a TFT helyett(Z-be TFT kijelző van).Mostanság jött divatba a 3 GB RAM is.Tehát a Z-hez képest komoly fejlődések lesznek itt hamarosan.Szoftvertámogatás szempontjából is a végére ér lassan a Z.100.000 környékén már lehet kapni LG G2-t is,én inkább azt venném.
2014. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előttem szóló jót akar, én is vacilálok..LG2, vagy SONY..


ezek még évekig tudják hozni a formájukat, nem kell úgy tartani az avulástól, mint a Mininél(nekem is volt) most Gio-m van, ami alig jobb a mini-nél..


ha szabad javasolni: a Sony az csak Sony...


most jött ki a Z2, 168ezerért láttam.az a csúcs(majdnem)

várhatóan a samu, az LG is kijön még valami nagyágyúval a közeljövőben..


ja, és ott van az LG G2flex, a hajlított 6"-os...117ezerért láttam..na, az ütős...

2014. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így jobb: a Sony az Sony!
2014. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!