Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Válasszam inkább majd az LG...

Kismutyesz_ kérdése:

Válasszam inkább majd az LG G3-at?

Figyelt kérdés
LG G2-t szemeltem ki magamnak amire féléve spóroltam már, és még több is összejött kicsivel az áránál. Szóval mit javasoltok, melyiket válasszam? Spóroljak tovább A G3-ra?

2014. máj. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Spórolj a G3 ra (: Nemsokára jön!
2014. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami indokot kérhetnék, hogy miért érné meg?
2014. máj. 11. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A G3 annyiból lesz jobb, hogy Ultra HD kijelzője lesz (1440x2560 pixel) a G2 Full HD-jával szemben (1080x1920), így még a nagyobb kijelző ellenére is nagyobb lesz a pixelsűrűsége (530 ppi körül), ráadásul választható lesz 2 vagy 3 GB ram-mal, de egyelőre még nem kapható, még a hivatalos bemutató is csak május 27.-én lesz! Az ára se ismert még, így viszonyítani sem lehet, hogy megéri-e majd.
2014. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom egy G2-vel sem járnék rosszul. Hiszen annak is szép a kijelzője. És a 2GB ram is elég nekem.
2014. máj. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!