Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazasok mennek...

Milyen alkalmazasok mennek nokia lumia 520 on es mennyivel jobb galaxy mini 2 nel?

Figyelt kérdés
Valoszinu hogy kapok egy nokia 520 at..most galaxy mini 2 m van es azt szeretnem tudni h mennyivel jobb a nokia ha egyaltalan jobb.? Es milyen alkalmazasok/jatekok futnak rajta..? Annyit tudok h asphalt 7 az megy aminek maris orultem mert mini 2 n ez elkepzelhetetlen ha nm rootolok vgy ilyesmi...feltetlenul ezt a telefont akarom mert olcso es szeretnek levaltani androidrol mert a ..... kivan vele..es megy e rajta real racing 2-3 ? Vagy fifa ? Vagy valami ami jol letudna foglalni ?

2014. máj. 11. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem egy játékra kiélezett eszközről van szó, lévén, hogy low-end kategóriás. [link] itt rá tudsz keresni, hogy mi az, ami van Windows Phone-ra. A komolyabb grafikával rendelkező játékokat nem lehet telepíteni az 512MB RAM miatt, de ez csak pár játékot érint. Ami viszont feltelepíthető rá, az egész jól fut rajta.


Általánosságban nem lesz gondod a telóval, nagyon jól van optimalizálva, nem akad, nem fagy, viszont előre szólok, hogy Android után majd sak a 8.1-es frissítés után lesz számodra igazán jól használható (hivatalosan nyáron érkezik, fejlesztői változatot már most is rá lehet tenni, viszont mivel nem végleges változat, eszi az akksit)

2014. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni az előző válaszhoz, esetleg csak annyit hogy az asphalt 8 airborne is hasít rajta ;)
2014. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)..olyanokat hallottam h 3 honapos telefon elromlott meg ilyesmi és kicsit megijedtem h remélem az enyém nem fog elromlani..am azt mondták h asphalt 7 az nem fér rá a telóra..néztem véleményeket a neten és mindenki aszonta h gyors meg minden és azzal is megvagyok elégedve amilyen képeket csinál mert láttam képeken..sokkal jobbakat mint az enyém..és azis tetszik h nagy a telefon nem 3,2" a képernyője...és remélem jó hangzása van mert één sokat halgatok zenét de ha nem akkor

veszek fülest is..és szerintem másik ilyen jó telefon nincs ami ennyit tud ilyen árban :) az enyém is 25000 körül van még is egy nagy .... mert folyton belassul a a six gun is eléggé laggol mmeg azt is olvastam h a wifije tökéletes :) a mini 2 elég gatya wifibe van olyan h játék közben kidobál mert nemjó a kapcsolat még ha 10cm ről vagyok wifitől akkor is

2014. máj. 12. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

csajomnak most érkezett az 520-as

ráférni ráfér mert már elérhető a 8.1 ami engedi az alaklmazások sd kártyára történő telepítését....

a hangzásán meglepődtem mennyire jó..mondjuk én a lumia 800-hoz vagyok szokva

kijelzője szép elvégre ips

és az androidhoz szokott csajom egyből átállt és már vissza sem venné az androidot mert azt mondta ugy tetszik neki hogy amint megnyomja a gombot...egyből történik is a kívánt funkció (nincs lagg)

2014. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!