Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mai napon vettem egy Nokia...

Mai napon vettem egy Nokia Lumia 520 telefont, kb egy órája szeretnék belépni, de folyamat fagy, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél belépni, mit jelent hogy fagy - miben jelentkezik ez nálad?
2014. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Betettem a SIM kártyát az aksit bekapcs és semmit nem tudok csinálni mert az egész telefon le van fagyva. szóval kb semmit nem lehet csinálni, interneten néztem videokat ott minden gyorsan működik nálam XD az hogy használni tudjam még 1 óra után sem tudom...
2014. máj. 12. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Hm, ez érdekes. Gondolom vetted, mert ha szolgáltatónál vetted volna, akkor ott meg is nézték volna, hogy jó-e, és utána beüzemelték volna neked.

Ha még úgy sem vagy beköltözve a telefonba, rakd töltőre, és hosszan (legalább fél percig) nyomd az oldalán lévő összes gombot - hangerő fel/le + bekapcs + kamera gombot. Ha megvan, akkor rezzen egyet és elkezd fogaskerekezni a telefon. Ha nem, akkor még ma vidd vissza oda, ahol vetted, és kérj egy másikat, mert valószínű hibás készüléket kaptál.

2014. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*gondolom függetlenül vetted (valami gsm boltban)
2014. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Telekom :S
2014. máj. 12. 11:12
 6/14 A kérdező kommentje:
és nem nézték meg hogy jó e :S
2014. máj. 12. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Odaadták a telefont meg a SIM kártyát, és még csak ki sem bontották, hogy megvan-e minden tartozék? Csak mert ez nem csak furcsa, hanem szabályellenes is! (bár Telekomtól mit is várnék, nagy iPhone és Samsung imádat van ott...)


Ha nem működik ezzel a billentyűkombinációs megoldás után sem, akkor vidd vissza, és mindenféle ok nélkül kötelesek kicserélni Neked egy másik készülékre!

2014. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát kicsomagolni ki csomagolta, hogy minden megvan e de bekapcsolni nem kapcsolta be... én hülye meg nem mondtam mert nem is gondoltam volna, hogy szar lesz :( interneten rendeltem pénteken személyes átvétellel, szomabton átakartam venni persze hogy zárva voltak, pedig úgy vártam. Erre ma átveszem/megkapom és nem működik megfelelően :( Pedig interneten utána olvastam és elvileg árához képest elég jónak kéne lennie... :( De akkor ma délután vissza viszem! Amit mondtál hogy nyomjak le mindent, csak újra indul a telefon de semmi nem történik.
2014. máj. 12. 11:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű hibás készüléket kaptál. Alapból nem ilyen egy Lumia 520, szóval ebből ne vonj le messzire menő következtetést - inkább még az elején derüljön ki, hogy hibás, minthogy használat közben érjen meglepetés! Bemész, megnézik, utána kapsz egy újat, ami hibátlanul fog működni. Ebben az árkategóriában tényleg nincs jobb nála, és mint már mondtam, hibás készülék minden gyártónál van, még iPhone-nál is (barátnő iPhone-ja újonnan dobozából kivéve olyan volt, hogy nem működött a vaku, és csak akkor szólt a hangszórója, ha összenyomta a telefont...)
2014. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Délután ha voltam, megírom mi volt! :)
2014. máj. 12. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!