IOs vagy Android?

Figyelt kérdés
Egyiket sem használtam még, jelenleg Nokia N9-em van, de le szeretném cserélni.. 2 telefon van ami szóba jöhet, iPhone 5s vagy Samsung Galaxy s5 .. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?

2014. máj. 12. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen a Samsung Galaxy S5
2014. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Iphone5s a samsungok percenként le fagy
2014. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na most akkor döntsem el, hogy melyik....:D
2014. máj. 12. 14:08
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
A samsung le fagy nem válaszol stb de legalább vizálló ujjabb stb de én inkább valamilyen sony-t ajánlanám
2014. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 b95 ***** válasza:
33%

Android, de semmiképpen se Samsung!

Inkább Sony, LG vagy HTC!

2014. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
64%
Iphone!!Hidd el,ha egyszer azt használsz nem akarsz mást..
2014. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják hogy ezen az oldalon divat szidni a samsungot...

én ezt ugy látom hogy van itt egy-két ember aki tájékozottabb mint az ide tévedők többsége és tisztában van a samsungok touchwizével kapcsolatos optimalizációs és egyéb problémáival, továbbá mögé látnak a hype-nak és el merik mondani a véleményüket elfogultság mentesen.


a samsung valóban csúcskategóriába sorolható ha marketing és reklám topikban osztályoznánk...

a hardvereik és a rajta futó módosított samsung felület bizony csak a középkategóriás készülékeknek felelnek meg


az iphone hardver+rendszer kombóba már nehezebb belekötni de szőrszálhasóknak ez is maga a paradicsom...ezek ellenére még mindig "jobb"nak tartom egy samsungnál...

figyelembe véve itt a software supportot amiben a samsung nem annyira jeleskedik, az optimalizált felület zökkenőmentesen szalad, akármelyik készülékről is beszélünk

és ezt nem egy biliműanyag szappantartó formaterve alapján kapod, hanem egy exluzivitást sem nélkülöző profin szerelt és absz csúcskategóriás házban, amely szinte már prestige szába megy


félre értés ne essék, WP fan vagyok

2014. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Android, de akkor már Xperia Z2. Hasonlítsd össze a kettő tudását, és megérted majd, miért javaslom. Egy dologban (lehet) csak gyengébb, az a támogatási idő hossza, bár ezen már változtatott a Sony az elmúlt időben. Az iPhone-t azért nem javaslom, mert sokkal macerásabb telefon (csak iTunes alatt kezelhető, a bluetoothos fájlküldést szinte elfelejtheted, és a Jailbreak sem egy leányálom), és egyszer érje akárhogy nagyobb mennyiségű víz, vagy por.
2014. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

NEm tudom, miért kell egy telefont vízbe, vagy porba rakni. Ha pedig ilyen helyen dolgozól, vannak hozzá speciális tokok.

IOS.

Nézz szét ezen az oldalon az elmúlt 10 oldalt vissza. Minden 3. kérdés, az "miért nem működik ez vagy az a telefonomon".

BT fájl küldés? Te valami barlangban élhetsz 25 megáig bármelyik email fiókból elküldheted. Afölött meg valamelyik felhő. Bár 25 megánál nagyobb dolog csak film vagy zene lehet. Minden más ez alatt van. Meg max képek.

De ha valakinek ennyi érve van az Iphone ellen, akkor az még sose probálta.

3. Iphonom koptatom 5s.

Itunes eleinte nyűg volt, de mikor 2 hónapja váltottam telefont 1 óra alatt az Itunes minden vissza rakott a telefonomra, még a hívás listáimat(nem a névjegyzéket, hanem hívás listát) is, meg az üzeneteket is.

Itunes alatt a zenéidet is elég jól karban tudod tartani, ha halk, rengeteg opció van rajta.

2 én csúcs HTC után áltam át Iphoenra, elsőre furcsa volt, de aztán megszerettem.

Utána eladtam az Asus tabletem, és vettem egy ipadet.

Nagyon jó rendszer. Vannak hiányosságai, melyiknek nincs. Viszont kevesebb problémád lesz vele, mint az androiddal.

2014. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

#9

"NEm tudom, miért kell egy telefont vízbe, vagy porba rakni."

Senki nem mondta, hogy bele kell tenni. De teszem azt, alaposan szétázik mindened a nyári esőben, akkor azért van haszna. Vagy ha mondjuk lemész a strandra, és a zsebedben marad. Esetleg videózol, valaki meglök, és a homokon landol.

"BT fájl küldés? Te valami barlangban élhetsz 25 megáig bármelyik email fiókból elküldheted."

Ha már kóstolgatás... Te meg valami pénzes okostóni lehetsz. Szerinted ki fog még x ezer forintot fizetni mobilnetre, hogy el tudjon küldeni egy nyomorult fájlt úgy, hogy nem fél óra feltölteni a lassított net miatt? Tudom, drága telefon, sok a pénz biztos, belefér.

"De ha valakinek ennyi érve van az Iphone ellen, akkor az még sose probálta."

Napi szinten foglalkozom okostelefonokkal, ez által eddig úgy 20-25 már járt nálam, némelyiket több napig használnom is kellett.

A visszaállítást az általam említett Sony is megoldja, még a lassan 2 éves SL-em is tudja ezt.


Ettől függetlenül nem tervezem rátukmálni a kérdezőre, ha kis esze van, úgyis utánanéz egy i5s, egy S5, és egy Z2 tesztnek, leírásnak. Esetleg bemegy egy szolgáltatóhoz, és kipróbálja a kiállított darabokat. Én ez utóbbit javaslom sokkalta inkább, mert akkor már személyes tapasztalat is lesz, nem csak vakon vesz egy telefont, amire rábeszélték.

2014. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!