Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Iphone 5s-emet,...

EXpreSs kérdése:

Ellopták az Iphone 5s-emet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ellopták az Iphone-om és az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek még azon kívül, hogy megtettem a feljelentést. A telefon gyári kártyafüggetlen volt (az is) így szolgáltatónál nem tudok mit csinálni szerintem. (Amúgy Vodafone IE és feltöltős) Meg a számomat már rá rakták egy másik kártyára és megkaptam azt!

2014. máj. 12. 16:54
 1/9 Saavedro ***** válasza:
72%

Én tökön szúrnám magam...

De ez nem a legjobb ötlet, ne fogadd meg...

2014. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy telefon miatt biztos nem tennék ilyet, de azért kösz :D

Jah, és az kimaradt, hogy természetes itt vagyok Írországban szóval nem kell azzal jönni, hogy tegyek le róla...

2014. máj. 12. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:

hát igazából csak várni tudsz. az a baj, hogy ezzel csak neked lett károd, a másiknak nem lett haszna, hiszen ha van rajta jelkód, meg gondolom ujjlenyomat is, használni nem tudja, és ha nyom egy restore-t, akkor aktiválásnál fogja kérni a te apple id-d jelszavát...így tulajdonképpen egy téglát lopott magának...az igazán ideális az lenne, ha egy ilyen sikertelen aktivációs próbálkozásnál(mivel wifivel, vagy usb-vel kommunikálni próbál az Apple szervereivel, akár e-mail-ben elküldené az aktuális gps koordinátáit...egyből több esélye lenne, hogy megtalálják...csak hát tudod, ez senkinek nem érdeke, mert akkor senki nem venne másikat helyette.

attól függetlenül persze szurkolok, hogy az ír rendőrök kicsit aktívabban ráállnak az ilyen ügyekre, mint itthon.

2014. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne és, hogy kicsit megszexuálják a száját annak aki ellopta...de mondjuk szerintem már csak azt fogják megtalálni akinek eladta, ha megtalálják egyáltalán. Amúgy, igen van jelkód is meg ujjlenyomat olvasó is.
2014. máj. 12. 17:47
 5/9 Zakathol ***** válasza:

iCloud-ban elveszett/lopott módot bekapcsoltad? Manuálisan lokalizálni megpróbáltad?


Ha be volt kapcsolva a Find My Phone alkalmazás és vele párhuzamosan a jelkód és/vagy Touch ID is, akkor használhatatlan más számára a készüléked.

2014. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, bekapcsoltam. A find my iphone-t nem tudom hogy be volt-e kapcsolva, de úgy emlékszem,hogy igen.
2014. máj. 14. 20:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam lokalozálni is, de offline módban van a telefon.
2014. máj. 14. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer csak be fogja kapcsolni az illető vagy akinek el akarja adni, szóval figyelmesen. Nagyon drukkolok, én majd megőrülnék a helyedben! :( Sokkal kisebb értékű dolgot hagytam már el és nem kívánom senkinek azt az érzést.
2014. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várj, hogy megtalálják-e, ha nem akkor vegyél egy Note 3-at.
2014. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!