Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 4-em, van...

Ellopták az iPhone 4-em, van rá esély, hogy viszontlátom?

Figyelt kérdés

Egy üzletben dolgozok, ami be van kamerázva, a pulton hagytam a telefonom, egy férfi elvonta a figyelmem, a társa pedig kisétált vele.

A kamerák több szögből is felvették mindkét elkövetőt, feljelentést tettem és csatoltam a felvételeket is.

Az IMEI számot csak holnapra tudom előkeríteni, mert ajándékba kaptam és a vevőnél vannak a papírok.

Az előfizetésemet letiltottam. 3 éves készülék, max 40.000 Ft lehet az értéke

A sok fénykép, videó és telefonszám már biztos odaveszett

:((((((((((((



2014. jan. 21. 22:49
1 2
 1/13 walk w1th mee ***** válasza:
72%

icloudban az iphone keresés bevolt kapcsolva?:s

ha nagyon b@flaszok akkor azt elfelejtették kikapcsolni,és ha 1x belépnek netre,netes felületen visszatudnád nézni hogy hol van a teló kb...

amúgymeg errevaló az iBustyou app,csinál1 képet az előlapi kameráról ha elbassza az illető a feloldó kódot,és elküldi egy email cimre..de gondolom neked ezek nemvoltak belőve:(

2014. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

iCloud használatához elvileg net kell, vagy rosszul tudom?

A telefont egyből kikapcsolták, 3 különböző kamera rögzítette a tetteseket, tehát legalább kép van, jó minőségű felvételek. Szerinted van esély, hogy megtalálják?

2014. jan. 22. 00:10
 3/13 A kérdező kommentje:

A helymeghatározás be volt kapcsolva.

És köszönöm a választ!

2014. jan. 22. 00:12
 4/13 anonim válasza:
Ilyen app nincs is h iBustYou :D :D
2014. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel a tolvajkergetőket a facebookon megtalálod őket.

www.facebook.com/tolvajkergetok

Több tolvajt is elkaptak már, és ha a tolvajnál lesz a telefon amikor lebukik, akkor vissza adja a rendőrség.


Remélem meg lesz.

2014. jan. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 walk w1th mee ***** válasza:
54%

Akkor iCaughtyou v valami,na,nem m1 te ostoba kretén?:DD

ám,ha kikapcsolták,akkor nem hiszem :( eddig restore megminden szr megvolt:/

net kell igen..gondoltam ostobák voltak a tolvajok és akkor..

2014. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy légy optimista. De ezt a telefont bizony már többet nem fogod látni :/

A rendőrség nem foglalkozik ilyen (számukra) piti ügyekkel-

2014. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A tolvaj ostoba volt és belerakott egy SIM kártyát, mivel két telefon is egy e-mail címre van felregisztrálva a másik telefonra jött jelentés, hogy az iMessage stb-re csatlakozni akar egy szám, felhívtuk, felvette.

Hebegett habogott... ez még este történt, ma letiltottuk a telefon főbb funkcióit iCloud-on.

Rendőrségnek ment az IMEI.

Reméljük a legjobbakat, majd írok mi volt, akit érdekel.

2014. jan. 22. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért én mindenképp felrakatnám a mocskoknak a képeit a tolvajkergetők oldalára.

Szerintem most eladja a telefont. Nem kellett volna felhívni és elmondani neki, hogy tudjátok, hogy ellopta.

A tolvajkergetők még segítettek is volna és a rendőrökkel közösen kimentek volna a tolvajhoz.

Így most lehet, hogy mire oda érnek ha egyáltalán így foglalkoznak vele már nem lesz ott a telefon.


Ilyenkor az a legjobb, hogy nyomon kell követni az illetőt. Amíg használja szépen hátra hagyja a digitális nyomokat, mint fényképek, üzenetek stb.

Most ezeket letiltottátok.


Nem akarlak elkeseríteni, de így csökkentek az esélyek arra, hogy meg legyen.


Amiket leírtam azt mind a tolvajkergetők oldalán is megtalálod. Sok tolvaj annyira hülye, mint ez is, hogy betesz egy SIM-et és minden felmegy a netre, aztán már elég könnyű őt beazonosítani.


Legutóbb egy lopott laptop töltött fel képeket, mert azt is elkezdték használni. Be is azonosították, hogy kik ültek a gép előtt.


Több, mint 65000 ember követi a tolvajkergetőket az FB, az már elég komoly és így elég hatékonyak is.

2014. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem el lesz dobva, ha iOS7 van rajta, akkor biztos. restore után nem fogják tudni aktiválni.
2014. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!