Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg/ melyiket...

Melyiket vegyem meg/ melyiket vennéd meg te/melyiket ajánlanátok? Sony Xperia L vagy iPhone 4s 8GB?

Figyelt kérdés
Eddig Sony Xperia X10 mini pro-m volt, de mivel ezt már teljesen elhasználtam új telefon kell. Az előbb említett két lehetőség merült fel és nem tudok dönteni. Ti melyiket ajánlanátok? Mindkettő mellett vannak érveim és ellenérveim. Pl: Az iPhone jobban tetszik, szebb a felbontása, viszont könnyen törik, az L-nek nagyobb a kijelzője (tudok rajta pdf-et olvasni), az apple memóriája nem bővíthető és nem tudom, hogy elég lesz-e, kamerájuk egyforma, apple csak apple-nak tud Bluetooth-on küldeni, az androidra bárhonnan le lehet tölteni, áruk közel azonos...stb. és nem tudom mennyire tudnám kezelni android/sony telefon után.. Szívesen fogadok tapasztalatokat, véleményeket, észrevételeket, akármit, ami hasznos lehet! Előre is köszönöm..

2014. máj. 12. 19:27
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Én az Xperiát választanám, mert cserélhető az akksi és van exponálógombja.
2014. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 Xperia
2014. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Xperia L-et vedd, sokkal jobban megéri. Nekem is Xperia van régóta és nagyon jól üzemel :)
2014. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pinczel Csanád ***** válasza:
SonyXperia L
2014. máj. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!