Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van már valakinek K-Touch...

Van már valakinek K-Touch Nibiru Mars One H1 mobilja?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mik a tapasztalatok, már sokszor vettem kínai telót, de ez gyanúsan olcsó és erős az árához képest, félek hogy mellé nyúlok. Tapasztalatok?

#kínai #Nibiru #K-Touch
2014. máj. 12. 21:31
 1/3 anonim válasza:
Én 2 héten belül megkapom, akkor tudok majd véleményt írni!
2014. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem kb fél éve van, és azóta még kettőt rendeltem az ismerőseimnek.

Thaiföldön telt az első hónap teszt, thai és magyar sim kártyával, tűző napon, nem egyszer a motorra erősítve rázattam, folyamatos mobilnet, és igo hasznáélat közben. Az akksija kicsit sovány, de hangos, jó képeket csinál, egyszer sem fagyott, úgyhogy csak ajánlani tudom.

2015. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tomsz10 válasza:
Egy éve van meg, közel 50.000-ért rendeltem kínából, az aksija tényleg kevés de 0 fagyás, magyar nyelv, jó szinek és képernyő, jó képet csinál, viszonylag jó anyaghasználat. Arra kell csak vigyázni, hogy a képernyője elég pocsék üvegből készült, könnyen karcolódik, repedezik. Az enyémen több hajszálkarc is van. A hátlapja eléggé felmelegedik, de télen örülsz majd neki, hogy fűti a kezed.
2015. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!