Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok...

Melyik telefont ajánlanátok Nokia Lumia 925 vagy iPhone 4S?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és vélemények érdekelnek.

Esetleg melyik Lumia éri meg legjobban ?



2014. máj. 13. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Az iPhone nagyon túl van árazva! A Nokia szuper, viszont WP-re nincs annyai letölthető alkalmazás! Én a Nokiára szavazok, ha csak ez a 2 jöhet szóba!

Androidos nem érdekel esetleg?

2014. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
4%
Az iPhone jobb igaz drága viszont egyszer kell fizetni érte meg a minősége is a legjobbak közé sorolható!!! Nekünk van egy uganijen Nokiánk de rohatt szar...szerintem. De inkább iPhone.;)
2014. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelműen Lumia 925, 4S már régi konstrukció, tudásban sokkal jobb a Lumia 925, egyedüli hátránya, amit az #1 hozzászóló is mondott, hogy van pár alkalmazás, ami MÉG nem érhető el rá, de egy átlagfelhasználó mindent megtalál WP-re is!


Egyébként korábban volt már ugyanilyen kérdés, és ott is egyértelműen a Lumia 925 'nyert' http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Csak a Nokia. Az iPhone 4S egy elavult gagyi cucc, ráadásul kicsi, rossz a kamerája, és drága is.
2014. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ! :D Én is így vélekedek h jó ez az új Nokia csak annyi rosszat hallottam róla sajnos :T a fagyások ,valami hamar be hal rajta meg ilyenek de akkor ezek csak rém hírek ! :)
2014. máj. 13. 21:44
 6/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Erre tudnátok még választ adni ? Hogy mások tapasztalatai ?

2014. máj. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!