Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vagy iPhone 5C?

Nokia Lumia 925 vagy iPhone 5C?

Figyelt kérdés

Tizenéves lánynak lenne, fontos kikötés mindössze annyi, hogy férjen rá jó sok zene, és lehetőleg minél kevesebbszer fagyjon le. :)

Írhattok mindkettőről jó/rossz tapasztalatokat is.


A válaszokat előre is köszi, mindenkinek megy a zöld pacsi!



2014. máj. 5. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezekre a szempontokra alapozva tök mindegy. De a 925 olcsóbb.
2014. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ÉS szerintem egy tizenéves lánynek még ez is bőven túlzás. Egy 520 is bőven elég lenne neki.
2014. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bp1985 ***** válasza:
0%
Droid sem fagy, ha nincs teleszemetelve. wp, ios ugyanúgy megakasztható, csak az userek nem ismerik el...
2014. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ha főleg zenére kell akkor jobb az android mert arra tudsz a legkönyebben tenni mindent, az a leg hozzáférhetőbb. de a kettő közül akkor 925.
2014. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
925-re is ugyanúgy lehet pakolni zenéket, mint egy pendrive-ra. Kettő közül mindenképp Lumia 925.
2014. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 925-t mondanám, nekem amúgy is bejön a WP.
2014. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2-es! Miért túlzás? Kifejtenéd? :)
2014. máj. 5. 20:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem a kettes vagyok

Ha nem menőzni kell, akkor szerintem nincs gond. De ha csak menőzésből kell akkor felesleges :)

Egyébként, hiába tizenéves, miért kéne neki lassú telefon?

(Nem mintha az 520 lassú lenne, nekem is az van)

2014. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem "menőzésből" kellene neki, csak az előző telefonvásárláskor eléggé elszúrtuk, most egy olyan Samsung telefonja van szegénynek, ami tényleg hihetetlenül hülye dolgokat bír csinálni. (Pl.: kikapcsol-bekapcsol, nem jelzi ki a hívásokat, apró dolgok futtatásakor lefagy, magától elsötétül a képernyője, néha nem érzékel a képernyője, stb-stb...)

Meg szeretnénk lepni egy lényegesen jobb telefonnal, össz-vissz kritérium, hogy lehetőleg ilyesmi gondjai ne legyenek, és kibírja a gimis éveket. (Ballagási ajándék lenne.)

2014. máj. 5. 21:24
 10/20 anonim válasza:
Nekem is samsungom volt, ugyanezekkel a problémákkal küzdöttem. Most 5c-m van, teljesen jól működik, de szerintem az általad leírt célra mindkettő telefon tökéletesen megfelel.
2014. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!