Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen formátumban szoktak...

Milyen formátumban szoktak filmet nézni telefonon?

Figyelt kérdés

sziasztok lehet túl egyszerű kérdés merült fel bennem, csak annyit kérdeznék hogy akik nagyobb kijelzős telefonokon filmet néznek, ők miylen formátumban teszik ezt?? most olvasom egy tesztnél (Sony Xperia M2) hogy idézem: videolejátszó kiválóan használható, mondjuk a DivX formátumokat nem ismeri, így ehhez újra az Áruházhoz kell fordulnunk segítségért. A hardver könnyedén elboldogul a 720p és 1080p felbontásokkal


szóval én azt hittem paraszti ésszel hogy pl. normál videó avi fájlokat simán felmásolnak memóriakártyára és elindítják de akkor még konvertálgatni kell vagy hogy működik ez?


2014. máj. 13. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Play áruházból szedd le az MX Player nevű programot, abban sok dekóder van, és így semmi konvertálásra nem lesz szükséged. Csak ráteszed a filmet a telefonra és megnyitod MX Player-rel.


Egyébként én a legtöbb filmet 720p .mkv formátumban nézem, vagy pedig DivX. Olyan filmet még nem töltöttem le amit ez az MX Player ne játszott volna le.

2014. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
Én a VLC Playert használom, nálam tökéletes.
2014. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell már konvertálvatni mint régen, felrakod az MxPlayert, és szoftver kódolásra állítkd aztán visz mindent
2014. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!