Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem marhaság, hogy pofázni...

Nem marhaság, hogy pofázni kell a telefonhoz pl. az iPhone-nál a Siri?

Figyelt kérdés
Nem tudom Amerikában meg a többi helyen ahol van a helyi nyelven mennyire használják az emberek, de én nem tartom életszerűnek, hogy pl. Magyarországon bárki is elő fogja kapni a vonaton, hogy "Szervezz nekem holnap 6 órára egy időpontot!" meg "Hol itt egy ABC?" amikor a magyarok és több másik európai nép is pl. a franciák nagyon csendesek az utcán és az emberek egymáshoz is szinte suttogva beszélnek. Ha jól tudom Japánban méghozzá egyenesen társadalmi szabály áthágása, ha a metrón vagy máshol emberek között megszólal a telefonod, olyannyira, hogy a telefon néma módját ők "illedelmes módnak" hívják.

2014. máj. 14. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sietsz, vagy nehézges lenne gépelni, akkor hasznos és ez népszokástól független. EMgverni meg senki nem fog azért, mert azt mondod: keress egy abc-t.
2014. máj. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy autót és akkor nyugodtan beszélhetsz a telefonodhoz menet közben, nem hallja senki
2014. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amerikában én sokakat láttam sirihez beszélni, főleg SMS-t küldeni. Sietnek az utcán, diktálják a szöveget és mehet az SMS.
2014. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Én pl. a Swiftkey billentyűzet szövegértőjét gyakran használom, teljesen korrektül működik magyarul is. De az csak tollbamondás, nem értelmez utasításokat.
2014. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:

Mitől lenne marhaság egy olyan funkció amit akkor használsz, ha szükséged van rá? Nem értem a logikádat. Van és kész, akinek van rá szüksége az használja, neked nincs, te nem használod/nád.

Vezetés közben pl teljesen jól használható módszer a hang alapú vezérlés.

2014. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!