Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » All in M előfizetés Telenor?

All in M előfizetés Telenor?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem meg, amiben az áll, hogy hálózaton belül korlátlan ingyenes beszélgetés, hálózaton kívül (ez gondolom Vodafone, T-Mobile és társai) pedig havi 180 perc ingyenes beszélgetés. Készülékkel vettem, így az elején ki is kellett perkálni a 7500 forintot. Ez pár napja volt, most megint kaptam egy 700 forintos számlát, amit be kell fizetnem. A számlában az áll, hogy egy egy vodással beszéltem kb 20 percet, ami 700 forint. Na most akkor hogy van ez? Elvileg 180 perc ingyenes, én 20 percet beszéltem hálózaton kívül, akkor miért kell ezért máris fizetnem? Nyilván ennél többet beszéltem telenorossal és ott ugye 0 forintot ír, ahogy a szolgáltatásban szerepel.
2014. máj. 14. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem menj be személyesen és kérdezd meg vagy hívd fel őket telefonon vagy a fészes oldalukon kérdezd ezt meg.
2014. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!