Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs wifi a telón, mi lehet...

Nincs wifi a telón, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S II-em, csak néha van vele probléma. Az előfizetésmhez van internet csomag, tehát wifit nem nagyon használok, régen használtam külfödön, de akkor nem volt gond. Most viszont ha kikapcsolom az adatátvitelt és átváltok wifire és meg is találja a forrásokat, csatlakozik is, de ettől még nem akar egy oldalt se behozni, meg letölteni meg semmit. Mit lehet ilyenkor tenni? Szerintem már vagy fél éve ilyen.
2014. máj. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak az Opera böngészőről van szó?

Vagy más programnál is ezt tapasztaltad?

2014. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
facebook külön program sem tölt be pl
2014. máj. 15. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor passz.

Vidd el szervizbe, mert hibás lehet a telefonod.

Biztonságképpen előtte mentsd le minden adatot róla.

2014. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát már nem garanciális és egyenlőre 100 ft-ot sem érne, ha újra működne, hisz nem használom, de ja, ha időszerű lesz akkor ez lesz, bár nem tudom mit kérhetnek el ezért
2014. máj. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!