Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a kínja van a telefonomnak?

Mi a kínja van a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Xperia SP-m.

Ráraktam az android 4.3 (telekom) írta sony pc companion, hogy elérhető.

Ráraktam, ment, használtam, (ezek most történtek az útóbbi 1,5 órában) egy kicsit még részeg volt, de utána jó volt.

Ráraktam facebookot, meg stb.

Aztán kikapcsoltam hogy gyorsabb legyen, meg be.

De nem akar bekapcsolni egy jó 15 perce már ezt b*ssza:

[link]


Az a kék csík meg tölt.

Ezt nem értem, pedig működött a 4.3, és csak kikapcsoltam meg be. mi lehet a baj?



2014. máj. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg frissíti a szoftvert. Ez nem 2 perc. Ha 1 óra alatt nem tapasztalsz változást, akkor a szolgáltatódnál nézesd meg. Szerintem néhány perc múlva működni fog így első ránézésre...
2014. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utóirat: A SONY készülékeire nem jellemzőek a szériahibák ezért valószínűleg nem lesz gond.
2014. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez kalács, kis szoftverbarkács nélkül nem lehet megcsinálni. Utánaolvasol a neten, hogyan kell újrarakni a szoftverét, vagy beviszed a szolgáltatóhoz és ők ráfrissítenek
2014. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy leszedi a sony update service-t és barkács nélkül újratelepíti vele... (Nem mintha a flashtool akkora barkácsolás lenne.)
2014. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem nagy barkács a flashtool, de utána kell olvasni, mindenhol nagy csúnya figyelmeztetések, hogy nem vállalnak felelősséget. Aztán kb nem lehet vele elrontani a telefont :)
2014. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát most már ott tart, hogy azt a sony színes füstöt nyomja, ami a z1-nél az alap háttér, csak ez balról jobbra megy, mint egy rendes füst, amúgy is így szokta bekapcsolni, de most ezt is sokáig csinálja
2014. máj. 14. 18:53
 7/8 A kérdező kommentje:

Most már itt tart, egy kicsit jobb, mert amúgy is így kapcsol be, de nyugtalanítóan sokáig:

[link]


Ezt olyan 10 perce nyomja

2014. máj. 14. 18:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó végre befejezte, köszi azért a segítséget.

Egyébként máshol azt hallottam, hogy szolgáltatós telefonoknál elég szar az SP-n a 4.3, de a kártyafüggetlenen se valami híres, de nekem tmobile-os és műkszik rendesen, gyors is.

2014. máj. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!