Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heló Azzal a kérdéssel fordulo...

Heló Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy megkérdezhessem: LG Nexus 4 telefonom (kb. :8hónapos) naponta többször is kikapcsol magától, és hogy van-e valakinek ötlete hogy miért csinálja ezt? (külföldről van, nincs garancia)

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz egy gyári visszaállitást és azután is csinálja akkor hardveres gondja van. Vagy az is lehet,hogy csak mozog az akku.
2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
Szerintem is az akku lehet. Próbál ki, hogy koccanásra kikapcsol-e, ha igen egy kis papírt hajts U-alakba és tedd be úgy az akksi alá, hogy az érintkezők felé nyomja.
2014. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kamere frissített verziója volt a hibás ,kitoroltem a frissitest én hibatlan :D

Köszönöm a segitseget:)

2014. szept. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!