Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace, problémám...

Samsung galaxy ace, problémám van egy app-al?

Figyelt kérdés

Van egy SAMSUNG GALAXY ACE mobiltelefonom és letöltöttem egy iOS7 nevű launchert, és mi után feltelepítette folyamatosan 5-10mp-enként azt írja ki egy kis ablakba ami előugrik hogy:

BOCSÁNAT! A(z) iOS7 Launcher alkalmazás com.Silversoft.iOS7launcher folyamata váratlanul leállt. Kérjük, próbálja ujra.

KÉNYSZERBEZÁRÁS & JELENTÉS van ott....


na de hiába lépek akár hova is, eltűnik, utána meg az egész képernyő FEHÉR, nem tudok semmit csinálni :( KI SZERETNÉM TÖRÖLNI AZ APPOT, de a beállításokba se tudok belépni...


ujraindítottam a tlefont akkorse tudom :(


MIT TEGYEK????!



2014. máj. 15. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szívtam nem rég egy ios lanucherrel.

Nekem az volt hogy folyamatosan lezárta a kijelzőt.Mikor feloldottam abban a pillanatban le is zárta.

Úgy sikerült megoldanom hogy usb kábellel rá dugtam nagyon gyorsan utánna feloldottam és bejött az usb csatlakozás választási módja hogy háttértár,médiaeszköz stb… Ez egyetlen egyszer sikerült valami csoda folytán. Megjegyzem hogy még csak a háttértárat sem értem el mert minta alapú biztonsági zár volt beállítva és mikor feloldottam újra lezárt. Szó szerint semmire nem lehetet használni.

Akkor lehúztam az értesítési sávot felül.

Ott van az óra mellet a beállítási ikon arra rá nyomtam ott az alkalmazások kezelésénél eltávolítottam azt a kcsög iso lanuchert.

Utánna a gyári el is indult.

Nagyon nagyon megkönyebbűltem mert elfizus és megúsztam a szervízt és minden más kellemetlenséget.

Ha ezeket nem tudod megtenni akkor újra kellene rakni a telefon vagy vissza állítani gyárira.

Gondolom ez egy fajta vírusos lanucher.

Mindenki kerülje ezeket.

2014. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!