Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu D500 telefonról...

Navon Mizu D500 telefonról vélemények?

Figyelt kérdés

Leginkább olvasásra és netezésre kéne, esetlegesen megnézni rajta a már letöltött sorozataimat...


Operációs rendszer:

Android 4.2

Processzor:

Dual Core

Órajel:

1.3 GHz

Kapacitás:

4 GB

Memóriakártya foglalat:

Igen

Memóriakártya:

MicroSDHC

RAM:

512 MB

Szenzorok:

G - szenzor, Közelségérzékelő, Fényérzékelő

Cikkszám:

1141192

KIJELZŐ

Kijelzőméret:

5 col

Kijelző technológia:

IPS LCD Single Glass

Felbontás szélesség:

480 Pixel

Felbontás magasság:

854 Pixel

Érintőképernyő:

Igen

KAMERA

Kamera felbontás:

5 MP

Kamera:

Igen

Vaku:

Igen

Kamerafunkciók:

Előlapi kamera: 0.3 MP

FUNKCIÓK

GPS:

Igen

Dual SIM:

Igen

ADATOK + CSATLAKOZÓK

3G támogatás:

Igen

High Speed Downlink Packet Access (HSDPA):

Igen

Csatlakozók:

Micro USB, 3,5 mm Jack

WLAN:

Igen

BURKOLAT

Súly:

0.165 kg

ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK

Különleges jellemzők:

Mali-400 MP2 grafikus gyorsító



2014. máj. 15. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
51%
Az első valaszolonak üzenem igen nagy ember lehetsz hogy kinai szar többre nézem ezt a telot mint a iphont divat telefon mindenki csak menőzik vele aztan meg kihoza anyuci apuci 0 ft lészretre gratula (Y)
2014. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Csütörtökön vettem egy ilyen telefont és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve !!

Csak egy hibája van mégpedig az , hogy a kezdőlapokon a lapozgatás akadozik nekem ! Nálatok csinálja ezt? Köszi a válaszotok :D

2014. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Az enyémnek egyszer jó a hangszorója egyszer pedig elmegy a hang és ha meg ütögetem jőn csak vissza nektek csinàlja az előzönek nekem nem csinàlja :)
2014. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
köszönöm válaszod :D nekem nem csinálja ezt még a hangszóró de kitudja :D am engem a lapozgatás közbeni akadozás se érdekel , vagyis zavar mert szeretem ezt a telót :D
2014. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Sziasztok! Én is most újítottam be egy D500-ast ,és baromi jó! :D Gyorsba csak annyit szeretnék,hogy ti tokot hol tudtatok hozzá venni?
2014. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én csak bedugós tokot találtam eddig hozzá de lehet létezik másmilyen is !! Nézz körül neten vagy sétálgass használt mobilos boltokba hátha valahol találsz :D
2014. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 swaag válasza:
Sziasztok:) Nekem is megtetszett ez a telefon.Csak hat nem olyan biztato dolgokat hallottam rola.Pl.el megy a hang, akadozik.Es en arra lennek kivancsi hogy azoknak akik mar megvasaroltak ezt a telefont azota hogy mukodik:) Marmint van e valami nagyobb problemaja.Mert en a napokban szeretnem megvasarolni.:) Koszonom a valaszokat elore is.:)
2014. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Semmi baj nincs ezzel a telefonnal !! Nekem eddig nagyon jól müködik !! IMÁDOM :)
2014. aug. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
mind két húgomnak olyan van :D nagyon jó telefon.. semmi baja nincs eddig és tud annyit mint egy Samsung galaxy s3 :DD nekem s3 van és megmondom őszintén jobban jártam volna a Navonnal :D 87ezer-27ezer... azért van különbség és ugyan azt tudja... alkalmazások nagyon szépen futnak rajta,semmi akadás :D a képernyője is gyönyörű :D
2014. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekünk is van kettő a családban.És mind a kettő szuperul müködik! Jó kis telefon!
2014. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!