Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 megéri?

Samsung Galaxy S4 megéri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek megéri S4-et venni? Vagy milyen tapasztalatotok van ezzel a telefonnal?
2014. máj. 15. 19:31
 1/2 b95 ***** válasza:
Inkább Xperia Z1-et vagy HTC One-t vennék a helyedben.
2014. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele! Nagyon szeretem, szerintem veri a versenytársait: bővíthető SD-káryával, nekem ez nagy előny, nem kell azért drágábbat vennem, hogy elférjenek a dolgaim. Sokkal jobb a kamerája, mint a HTC One ultrapixeles parasztvakítása! Tökéletes képeket csinál, már amit egy telefontól el lehet várni. Sose akadozik, pedig sokat használom. Az aksi talán gyenge pont, de még így is jobb az üzemideje több nagy kijelzős okostelefonhoz képest. A kijelzője nagyon szép, a színek tökéletesek. Aki ezen az oldalon szidja, annak tényleg csak azt tudom mondani, hogy használni is kéne, nem csak dumálni. Megfogni, kipróbálni egy dolog. De használni huzamosabb ideig más.
2014. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!