Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol kaphatnék BP-n iPhone...

Hol kaphatnék BP-n iPhone klónt (f003)? Amiben wifi is van, és nagyon hasonlít az eredetire? Hol kaphatok?

Figyelt kérdés
köszönöm! max. 40e!
2009. dec. 28. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Üdv! A legtöbb klónban nincs wifi, de persze azért van olyan amiben van.

A vaterán nézz körül ott annyi klón van, hogy belelehet fulladni.

2009. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
asszem az i68 as klón ban wan wifi és 30ezer ft
2009. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
miért akar mindenki ilyen gagyi klónokat venni?
2009. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mert talán teccik valakinek a teló de drága neki? talán azért...
2009. dec. 28. 16:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Én most vettem a Vaterán 3 db-ot (gyerekeimnek meg magamnak), mindegyikben van wifi, TV, dual SIM, dual kamera.

Kb. 30ezerre jön ki 1 db! (Nagyon jó!!!!)


Keresd tzsanett89 eladót, ő 1 év garanciát ad a készülékekre és megbízható.

2009. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"...miért akar mindenki ilyen gagyi klónokat venni?..."


Mert :

- nem fogok 3x-os árat fizetni egy alma-logóért...

- harmadannyiért többet tud, mint az eredeti (pl. ezek kártyával bővíthetők, a memóriakártyákat cserélgethetem, az akkuja cserélhető és nem beépített, stb.)...

2009. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát addig ok hogy cserélhető akku de nem tudod többre bővítei ezeket se mint 16 gb am meg most kapttam egy iphone 3GSt és nem csak az alma logót fizeted meg de nem akarok vitatkozni szerintem jobban megéri venni egy iphonet 50000 körül már kapsz 2G-t használtan. én azis sokkal többet tud mint az a klón
2009. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de am itt [link]
2009. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Aham.csak az alma logót fizeted meg?mond már el hogy hova viszed el ezeket az ócskaságokat szervízbe?jaaa hogy sehova?

Mennyivel is lassabb mint az eredeti?5-6xosával?jaa hogy az nem számít.Milyen minőségűek a telepíthető programok+a net böngésző?semmilyen. Attól még hogy megtetszett az iphone nem kell lesüllyedni idáig, hogy szervizelhetetlen,lassú,hiába van rajta wifi ha folyton megszakad telefont vegyél.Nekem is volt,utána vettem használtan 3G-t olcsón és boldog vagyok vele.

2009. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azt már nem is mondom hogy 40ért nagyon jó wifi-s telefont lehet kapni használtan is,újonnan is,érintőképernyőset is
2009. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!