Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol kaphatnék BP-n iPhone...

Hol kaphatnék BP-n iPhone klónt (f003)? Amiben wifi is van, és nagyon hasonlít az eredetire? Hol kaphatok?

Figyelt kérdés
köszönöm! max. 40e!
2009. dec. 28. 16:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
egy év gari van arra amit én veszek meg, és sokkal jobb téll. mint az eredeti, az eredeti semmit nem tud, míg ezek qva jóók, de itt lezárnám jó? Te vedd meg azt ami neked tetszik, én megveszem azt ami nekem... Köszönöm a válaszokat! Az értelmes válaszokat!
2009. dec. 28. 20:16
 12/15 anonim ***** válasza:
jobb mint az eredeti XD köszi nagyon jót kacagtam ezen.
2009. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én annyit kérdeznék hogy szerinted mivel vagy miben tud többet?
2009. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

mondtam hogy lezártam, olvasás kimaradt az elsőből?

a családban van iPhone 3g. gáz. Nagyon gáz. Külön program kell hogy küldhess vmit. lefagy, állandóan felmegy netre stb... lezártam a témát,mégegyember aki ír az hülye, mert nem érti hogy NEM kell több válasz!


Köszi!

2009. dec. 28. 21:27
 15/15 anonim ***** válasza:
1+1?
2010. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!