Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Samsung Galaxy S4...

JazminMarci kérdése:

Kaptam egy Samsung Galaxy S4 Clone telefont, kb 2 hónapja, semmi gond nem volt vele attól, hogy clone! Vittem 2 szervizbe is, de mivel Clone nem tudnak vele mit csinálni! Clone telefonokat tényleg nem tudnak javítani?

Figyelt kérdés
Bal oldalán nem érzékel az érintőképernyő!
2014. máj. 16. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy sz@r másolatot nehogy már a Samsungnál akarj megjavíttatni.. Semmi közük hozzá.
2014. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek kínai vackok, semmi európai vagy bármilyen szabványnak nem felelnek meg. Így ne csodálkozz hogy nem tudják megjavítani, a szerelőnek nincs semmi kiindulópontja a javításban.
2014. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert alkatkrész nincs hozzá.

Ráadásul még csak a gyártót sem tudják hogy hol van kinán belül.

Általában android van rajta.

Kinia készülékekből csak márkásat szabad venni.

Huawei és a többi.

A márkásabbak ugyan olyan jók mint a koreai vagy hasonló márkák.

Egyébként szinte minden telefon alkatkrészét kinában gyártják még a nokiát is.

2014. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es válaszadónak írom, hogy nem vettem, kaptam, és nekem a célnak ez a sz@r is megfelelt, az volt a kérdésem, hogy tényleg nem tudják javítani???????? Kérdést tettem fel, nem kritikára van szükségem! Azt se írtam, hogy a Samsunghoz vittem be!
2014. máj. 16. 14:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, ha szar gagyi, akkor miért 60-70 ezer Ft?
2014. máj. 16. 14:47
 6/10 Saavedro ***** válasza:

Miért, ami drága, az mindig jó???


Nem, nem tudják javítani. Ez egy noname valami. Hivatalosan nem is létezik.

2014. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami drága az már rögtön jó is? Érdekes gondolatmenet. Azért kerül ennyibe, mert van aki megveszi.


Igaz nem írtad hogy samsunghoz vitted, de ha már helyet említesz, gondolom benne van az is. Nem tudsz vele mit kezdeni, tudom hogy nem tehetsz róla, mert kaptad, de a tényekkel azért nézz szembe..

2014. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem Iphone 4 klónom volt és még örülhetsz, hogy 2 hónapig bírta, mert az enyém 1 hétig. (se) Nekem is azt mondták, hogy ezek javíthatatlanok, nem csak a Samsung szervizben, hanem független telefonjavítóban is. :( Szóval te is jól megjártad vele, én fele annyiért tudtam eladni, miután már be se kapcsolt. Igaz jóformán telefonálni sem lehetett vele, a kamera minősíthetetlen volt, de külsőre tényleg nagyon hasonlított az Iphone-ra. Ha legalább telefonálni lehetne vele és nem merülne le 2 óra alatt, menősködni talán jó lenne, de én többet várok el egy telefontól. Szóval soha többé klón, inkább hasonló árú telefon, vagy használt, de eredeti.
2014. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy te kaptad, csak megírtam a tapasztalatomat. Tényleg javíthatatlan. :(
2014. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nem merül le, csak a bal oldalon nem érzékel a kijelző, így sajnos a pin kódomat nem tudom beütni! Ha feléért el tudom adni majd, akkor az már fél siker! A szervizben is azt mondták feléért el lehet adni! Próba szerencse!
2014. máj. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!