Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom megjeleníteni a...

Itt-csak-Jini kérdése:

Nem tudom megjeleníteni a galériában a screenshot képeimet, mit tegyek? név: Alcatel One Touch Idol Mini 6012X

Figyelt kérdés
Ráadásul 2 napja nem engedi h letöltsek netről képeket (pl. : tumblr, we heart it. A képletöltéshez és a screenshot-hoz is azt írja ki, hogy 'nincs indexkép'.

2014. máj. 16. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Hogy kell egyáltalán screenshot-ot készíteni? Nem találtam semmi infót róla..
2014. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megvan most már. :D A te esetedben az lehet a probléma, hogy a kevés ram miatt bebuggol a telefon.. Egyik haverom telefonja használhatatlanná vált.. Nekem is Idol Mini-m eddig nincs vele problémám, Clean Master-t használok a ram felszabadítására..
2014. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De ha tényleg nem működik semmi, akkor ajánlatos egy system recovery-t (beállítások - bizt. mentés és visszaállítás - gyári adotok visszaállítása). Persze előtte mentsd el a szükséges fájljaidat.
2014. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!