Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonnak tartjátok a...

Milyen telefonnak tartjátok a Lumiákat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nokiásnak.


Komolyabban: nekem egy Lumia 520 van, előtte androidos volt, a WP8 rendszere jobban bejön nekem, a teló is gyorsabb.

2014. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nehezen indult be ez a WP szekér, de ma már el nem tudnám képzelni, hogy más rendszerű telefont használjak. Gyors, megbízható, egyedi, egyszerű, dinamikusan fejlődő + az egyedi Nokia szolgáltatások teszik teljessé a történetet. Tökéletes társ a nyugodt hétköznapokra.
2014. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Hát szokásos nokia minőség a szar hangzás fülessel mindegyiknél, de egybéként szerintem alsó kategóriában még elmegy, hogy legyen a samsung poket neonak vetéjtársa amúgy felsőkategóriában bűn olyan szintű hardvert wpvel elronnati.
2014. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 már vártalak 39-eske! Még mondasz pár ilyen baromságot, és hamar a 0-hoz fog közelíteni hasznos válaszaidnak aránya...
2014. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Az olyan szoftver vakok mint te pontoztak le ennyire… :)

Véleményt kértek.

Adtam.

Igaz volt? Igen.

Hol a problem?

2014. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
ha teheted ne nokiat vegyél
2014. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelmes ellenérv csak üres szavak a levegőbe? Meggyőző!
2014. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Én Lumiára váltottam Androidról, maradok itt végleg.

Nekem amiért megéri:

Offline ingyenes navigáció, mindég friss, nem kell crack változatra vadászni.

Teljes értékű office, (Ofice 2010-el kompatibilis), minden funkció működik ingyenesen.

Villámgyors, soha nem fagy le.

A alsó kategóriák is gyorsak (Lumia 520)

Nem kell romolgatni, ahogy adják, úgy jó.

Dinamikusan fejlesztik, minden készülékre elérhető a frissítés.

30 ezerért vettem a Lumia 520-at, hogy ugyanezt a stabilitást megkapjam androidosból legalább 100 ezrest kell vegyek.

2014. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És melyik telefont ajánljátok a Lumian belül? Én a 920-ra gondoltam szerintetek az milyen?
2014. máj. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!