Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék a közel jövőben egy...

Szeretnék a közel jövőben egy Xperia Z-t venni.!?!?!?!?!?!?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mennyire döntenék jól ezzel a vétellel? Persze mint minden telefonhoz, ehhez is vannak kritikák, de szerintem azok eltörpülnek azok mellett amit adhat a telefon..Tehát leginkább használók véleményét várnám, hogy mennyire szerethető phone ez..

Mindent írjatok le róla amit tudtok! Köszi ;)



2014. máj. 17. 07:50
 1/9 Esztus.hal válasza:
50%
Én a napokban vásároltam magamnak ilyen készüléket..én szeretem nagyon. Nem bántam meg, hogy megvettem, gyönyörű a kijelzője, de maga az egész telefon nagyon szép és jó is. Egyedül a gyári sony fólia az, ami engem most aggaszt vele kapcsolatban, mert a jobb felső sarka fel van válva és azt olvastam róla több helyen, hogy ha leszedem akkor megszűnik a garanciája, mivel a fólián van a márkajelzés és nem a telefonon... ezt is jó ha tudod. (de még ezt kiderítem valahogy, hogy hogy is van ez. :D szerintem jó választás az Xperia Z :)
2014. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez jó hír, hogy jó telefonnak tartod...a fólia dolog pedig csak megoldható valahogy!
2014. máj. 17. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak Sanyi telefon létezik a világon.
2014. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jééézusom... ezt a marhaságot a fóliával ki mondta? és még el is mondod?


Egyébként baromi jó teló.

A Sony az Sony, mint tudjuk.

2014. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az amit én is várok, hogy a Sony az Sony legyen!:D
2014. máj. 20. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a fólia leszedésétől megszűnik-e a garancia. Szerintem ez hülyeség. Az viszont igaz, hogy a logo a fólián van. Nézzetek meg egy videót ahol leszedik. Megy vele a logo is. Ráadásul úgy tudom, nem lehet Sony logos fóliát kapni, az egész kijelzőt cserélni kell ha valaki logot akar.
2014. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is xperia z-m van nagyon jó, nemakad szupergyors pedig nem fiatal, amúgy meg az nem egésszen fóli valami merevebb anyag ami alapból mindegyiken rajtavan nekem nem vált fel, úgylátom elég fixen van rajta (sokáig nem is tudtam hogy egy "fólia" van ott), igen az tartalmazza a logót és elképzelhető ha leszeded elveszik a gari, (de am nem valami fólia vált fel ami tényleg csak egy fólia, mert a logót tartalmazó "fólia" elég fixen van ott.
2014. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó választás, mert a Sony japán márka, és mint tudjuk, a japánok nagyon megbízható és minőségi cuccokat csinálnak, hardveresen is nagyon erős a Z, ráadásul vízálló, mindezek ellenére viszonylag olcsónak mondható: újonann, kártyafüggetlenül 86 000 Ft-tól kezdődik, 100 000 Ft-ig a 2. legjobb Androidos telefon!
2014. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem!;)
2014. máj. 27. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!