Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon esetén hány óra...

Új telefon esetén hány óra töltés szükséges?

Figyelt kérdés
Vettem egy xperia SP telefont, kb. 14 órát volt töltőn, kikapcsolva. Reggel 7kor vettem le a töltőről, majd most 11kor akartam használni, és 68%-ot mutat... Hát azért ez durva szerintem ...
2014. máj. 17. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig ez ilyen
2014. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
valami nem stimmel akkor,nézd meg a beállításoknál hogy mik merítették.
2014. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinkronizációt kilövöd, 2G-re állítod a mobilnetet,bekapcsoldod az energia takarékos módot és nem fog annyira merülni.
2014. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b95 ***** válasza:

Amíg fel nem tölt.

4 óra alatt simán lehet annyit használni, hogy 32%-ot merüljön, nincs ebben semmi extrém dolog.

De mondjuk azt nem ártana tudni, hogy mit csináltál rajta a 4 óra alatt.

2014. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hozzá sem nyultam ! ezért vagyok kiakadva .
2014. máj. 17. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor alighanem valami háttérben futó szoftver akadt be, és merítette serényen. De ezt meg tudod nézni az akkumulátor beállításainál.

Ahogy írták, már rég nem igaz, hogy először tízen órákat kell tölteni az akkumulátort, ezt csak a NiMH igényelte - márpedig idestova 10 éve Lítium alapú akkukat használnak a mobilok. De ne aggódj, túltölteni sem tudod, biztos nem itt van a gond.

2014. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!