Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs olyan érzésed, hogy már...

Nincs olyan érzésed, hogy már minek az új telefon? Hogyan lehet kiszakadni ebből "kell még jobb telefon, mert az mennyivel jobb mint a mostani" körforgásból?

Figyelt kérdés

Most kicsit néztem a telefonokat, és mindig van ami "hű de mennyire szükséges" cucc. Most ugye lehet netezni a telefonon, meg navigálni, amire azt mondom NA ezek hasznosak!

De megnézem a régi telefonokat, és akkor mennyire nagy szám volt a 5mp es kamera, meg a dedikált zenelejátszó gomb a telefonon? Nem volt senkinek okos telefonja mégis milyen mekkora szám volt akkor is sok telefon!


Hogy lehet ebből kiszakadni? Hogy mindig olyan érzés fog el, hogy az új kell, mert az jobb?

Másnak nincs ilyen érzése?



2013. dec. 9. 15:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem nincs. Annyira nem érdekel... Pedig amúgy szerintem jól öltözöm (Zarából), van autóm, meg társasági ember vagyok. Nem netezek a telómon sőt navi sincs rajta, de még zenét se szoktam hallgatni telefonról. Egyáltalán nem érdekel az ájfón és társai :D
2013. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az okostelók előtt egy 2700-ás nokiát használtam. Majd bejött az android, nem vettem, használtam tovább, majd a 2700 megismerkedett közelebbről a gázolajjal, így ment a kukába, kipróbálom az androidot, belépő szinten, használtan vettem egy Sony X8-at, Telefonálás, sms, navigáció(igo), netezés ment rajta, aksi bírta két napig, amíg meg nem ismerkedett a telefon a gravitációval, ami kb. 12 méteről csapta a betonnak. Nagynehezen megtaláltam a törmelék közt a Simkártyám, beleraktam a nokia 3410-be, életet leheltem a 10 éves telefonba(X8 majdnem két évig birta nálam, de hamarosan meghalt volna az usb része a telefonnak, úgyhogy amolyan öngyilkosság volt a telefon részéről a zuhanás).

1,5 hónap 3410-es Nokia használata után vettem egy Xperia E-t, full belépőszint, ugyan az megy rajt mint az x8-on igaz gyorsabb, kibir ez is remélem 2-3 évet, de azután is csak belépőszintű telefon. Amit tud azt tud, az opera nem 1 hanem 5 másodperc alatt nyílik meg, de nem érdekel, játszani nem játszok rajt úgy sem(de 1-2 játék elmegy rajt), megtehetném hogy zsebből függetlenül elhozok szinte bármilyen telefont, de nem fogok, miért költsek rá annyit az sem bír annyit.

2013. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos, én régóta használok mobiltelefont, és nálam ez a "kiszakadás" már 2003-ban megtörtént, amikor vettem egy Nokia 6310i-t. A mai napig ezt használom.
2013. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!