Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Sarki kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Baratnom ballagására szeretnék ajándkékot venni , és mivel új telefonra lenne a legjobban szüksége azzal lepném meg. A ráforditandó keret 25 ezer forint.

A telefon nem muszály független legyen.

Eddig nézegettem a samsung galaxy trend plus t, mivel csak egy nőiesebb készülék kellene. A válaszokat előre köszönöm.



2014. máj. 17. 13:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#18 :D ez a szintiszta igaság !

Ja egyépként ha nokiárol van szó akkor inkább a nokia 3310-s érdekelne !

Én az android mellet maradok mert az telefon.nem mondom hogy az android nem híbás,de a wp-ben több híba van! Ami nekem nagyon nem tetszik! Pff

Kérdező alyánlom hogy az android mellet maradj :)


Én nem használnék olyan telefont (WP) ami a wc papírrol jutott az embereknek az eszükbe ! Ja és amikor haza érek és könnyítek magán a wc-ben,mikor végeztem és wc papírhoz nyulok élményel tisztítom meg a fenekem mert tudom mire jutott az emberek eszébe wp ! :)

2014. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
akadáLY?! ... LYézusom, mi itt az értelmi szint...
2014. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
(csak hogy értsd, az ajánlom nem elipszilonos jé)
2014. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!