Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Közvetlenül Kínából rendelni...

Közvetlenül Kínából rendelni okostelefont jó ötlet?

Figyelt kérdés
Néztem, hogy jó tulajdonságokkal rendelkező telefonokat tudnék rendelni, csak kicsit tartok attól, hogy bóvli lesz. Néztem, hogy a Jiayu jó értékeléseket kapott.
2014. máj. 17. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kinai márkák nem rosszak. Ott van példának a huwei.

Egyébként a telefonok 90%-anak az alkatrészeket kínában gyártják.

2014. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként a telefonok 90%-anak az alkatrészeket kínában gyártják."


Az teljesen mindegy.


"Ott van példának a huwei."


Csak a Huawei (huwei lol) nem klóngyáros hígfos, általában nem is hulladék alkatrészeket használ. Nem mellesleg a legnagyobb telekommunikációs vállalat, ami a dzsaju, és hasonszőrű ipari végtermékekről nem mondható el. Persze vegyen drágán szart, aki szeretne, de én kihagyom...

2014. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elírtam.

Van még egy vagy két hivatalos, cég amit itthol még nem ismerünk de kinában és külföldön ismert.

Sajnos nem jutt eszembe a nevük.

De lesz majd válaszoló aki kijavít.

A kérdés nem clónokról szólt szerintem!

2014. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A klón (clón, lol) és a kínai lószar "telefon" egyre megy.
2014. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok kínai gyártó van, és nem lehet őket egy kalap alá venni Lenovo, Huawei, Xiaomi pl jobbak, de a Jiayu is ismert itthon, távol van a leggagyibb bóvligyártóktól - persze többe is kerülnek a készülékeik azoknál.

Ettől eltekintve, nem biztos, hogy rendelnék kínából okostelefont, ugyanis a garancia ekkor kvázi nem létezik. Persze elvileg van, de kiküldeni javíttatni elég sokba kerül, és lassabb is, mintha itthon/környező országokban végeznék.

2014. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném magam (#7), hogy EU határain kívülről érkező ilyen árú terméknél elvileg kell vámot és áfát is fizetni - megoszlanak a vélemények arról, hogy gyakorlatban ez mennyire teljesül, de én a helyedben rászámolnám azt a 27+%-ot.
2014. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én igazából ezt a telefont néztem:

[link]

2014. máj. 17. 18:15
 9/13 A kérdező kommentje:
Vagy nem ajánlanátok a Jiayu-t?
2014. máj. 17. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért már telefont is vehetnél...
2014. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!