Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Optimus G vagy a Sony...

Az LG Optimus G vagy a Sony Xperia Z a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tesztprogramok eredménye alapján, hanem valós használat alapján.

2014. máj. 17. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem G-m van teljesen meg vagyok vele elégedve eddig semmi fagyás nem volt mindig gyors a készülék nekem nincs ellene kifogásom hogy másnak is ajánljam a G-t

amúgy én is e kettő között vaciláltam de a G-t választottam mégpedig azért mert nem tetszett hogy a jack-et és a micro usb-t nyitogatni kell..... nekem csak ennyi volt a bajom meg a kijelzője hogy sima tft de leginkább a nyitogatós nem tetszett benne...

de a vízállósága tetszett de nem e mellett döntöttem.

szóval mind2ő egy igazán jó készülék akármelyiket veszed szerintem nem fogsz csalódni.

2014. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem xperia z-m van és teljesen megvagyok elégedve vele annyi hogy az sd tartó sapkája álandóan feljön
2014. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!