Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek többi...

Heder0914 kérdése:

Milyen telefont vegyek többi lent, Melyiket és miért?!?

Figyelt kérdés
LG Optimus L9,Nokia Lumia 920,Sony Xperia SP,Alcatel Idol S....

2014. ápr. 19. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Sony Xperia SP:

4G

viszonylag jó kamera(8mp)

erősebb telefon mint az S3

NF

játékokra Adreno 320 gpu

2x1.7 Ghz Snapdragon nem tom milyen :D (Krait 400!)

1Gb Ram

Android

Talán megkapja a 4.4 Kitkatet

előlapi kamera


Nokia Lumia 920:

Kiváló kamera (8mp Pureview)

van előlapi

2x1.5 Ghz Snapdragon...

1Gb Ram

nem bővíthető tárhely

Windows Phone 8

kb. ennyit tudok róla egyszer láttam életemben

2014. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Xperia SP:

*NFC

2014. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xperia sp-m van, bátran ajánlom. A felsorolt androidos telefonok közül ez a legjobb, csak a kamera eléggé "közepes" :) A wp-vel nincs tapasztalatom.
2014. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én korábban Androidos voltám, mostanra a Windows Phone-ra tértem át. A Lumia 920 nagyon jó telefon, nekem is volt szerencsém vele, de a 925 szerintem még annál is királyabb. Nagyon megbízható telefonok, bár ha a rendszer testreszabása és a sok rendszerbe nyúló program számít neked valamit, akkor ne a WP-t válaszd. Viszont ez soha nem fog lefagyni és én hibákat se láttam rajta. Egyedül az 520 volt instabil, na azt nem ajánlom, ezen kívül minden WP telefon tökéletesen működik.

Az Xperia SP is jó választás, bár egy ismerősömnek már többszor volt rendszerstabilitási problémája vele, ha nagyon terheled, egy idő után elkezd rosszalkodni az Android (értem itt 20 háttérben futó chat és hívóalkalmazást és a bezáratlan játékokat)

2014. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barney96 ***** válasza:
kis 620-ra felraktam ma a 8.1-t... azt kell hogy mondjam hogy részemről soha többé android. ezzel csak arra akarok utalni hogy a támogatás dicséretes, hosszra és minőségre is, nem az hogy taláán meg esetleg meg lehet és lehet nem lesz jó, abszolút merem ajánlani, kijelzője nagyon jó, kamera kiemelkedő, minőség szinte kifogástalan (szinte, azért vannak apróbb bökkenők 920-on is) a hardver meg kb mindenre maximálisan elég, kicsit súlyos modell, de szerintem abszolút a legjobb ezek közül... ha meg nem szeretnél windows phone mobilt akkor egyértelműen az sp az meg egész erős procival közepes rammal és egy nagy felbontású jó kijelzővel jön.
2014. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!